Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (17.6.): Film o kryptomenách s hviezdnym obsadením!

Článok

Správy dňa - film Crypto
Správy dňa - film Crypto

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Nedeľňajšie správy zo sveta kryptomien

5 z TOP10 kryptomien sú zrejme cenné papiere

Kyle Samani, riadiaci partner hedžovho fondu Multicoin Capital sa domnieva, že väčšina najvýznamnejších kryptomien by mohla byť považovaná za cenné papiere. Samani tvrdí, že XRP, Tron, Stellar, Cardano a IOTA takmer určite možno považovať za cenné papiere, kým EOS by mohol byť tiež cenným papierom, ak komunita nevykoná určité opatrenia vedúce k väčšej decentralizácií tejto kryptomeny. (ccn)

Čoskoro Ethereum Futures?

Prezident CBOE Globak Markets Chris Concannon povedal, že na trh by mohli čoskoro prísť Ethereum Futures. Prispieť k tomu má vyhlásenie Americkej komisie pre cenné papiere a burzu (SEC) o tom, že Ethereum nie je cenný papier. Postoj SEC by mohol znamenať, že americký regulátor povolí výmenu opcií, aby do svojich portfólií pridali nové Ethereum Futures. Spustenie Bitcoin Futures v decembri 2017 spustilo veľkú rally, počas ktorej cena Bitcoinu vzrástla 10. decembra z 15 tisíc dolárov na približne 16 800 dolárov. Prvý Bitcoin Futures kontrakt vypršal 17. januára, kedy stál Bitcoin okolo 10 900 dolárov. (cointelegraph)

Film o kryptomenách s hviezdnym obsadením

Herečka Alexis Bledel známa najmä zo seriálu Gilmore Girls (Gilmoreove dievčatá) získala hlavnú úlohu v pripravovanom thrilleri Crypto, ktoreho dejom bude pranie špinavých peňazí za pomoci kryptomien. Vo filme si zahrajú aj ďalší známi herci ako Kurt Russel, Beau Knapp, Luke Hemsworth, Jeremie Harris či Vincent Kartheiser. (ccn)

Rýchle správy

Mainnet EOS-u, ktorý beží len druhý deň, mal vážny problém. Celá sieť prestala fungovať pre chybu v softvéri hlavného blockchainu. Chybu sa asi po piatich hodinách podaril opraviť. (trustnodes)

V talianskom Neapole vzniká veľká pracovná skupina, ktorej cieľom je vývoj a implementácia blockchain technológie. Do skupiny sa pridalo približne 300 nadšencov z celého sveta vrátane študentov a odborníkov na danú technológiu. (cointelegraph)

Japonskí prokurátori zatkli 16 osôb, ktoré sú podozrivé z účasti na prebiehajúcom kriminálnom prípade kryptojackingu, v rámci ktorého nič netušiaci užívatelia ťažili na svojich zariadeniach kryptomenu Monero prostredníctvom škodlivého softvéru Coinhive. (cointelegraph)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.