Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (12.6.): Binance a fiat, Coinbase pridá ďalšiu kryptomenu či TRON

Článok

Správy dňa - Binance, Tron, Coinbase
Správy dňa - Binance, Tron, Coinbase

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Utorkové správy zo sveta kryptomien

Binance nasleduje Bittrex, ponúkne obchodovanie voči fiat menám

Podľa informácií Bloombergu sa najpopulárnejšia kryptoburza Binance chystá ponúknuť svojim klientom možnosť obchodovania voči fiat menám, číže priamo voči doláru alebo euru. Povedal to CEO spoločnosti Changpeng Zhao, ktorý uviedol, že by sa tak mohlo stať do konca tohto roka. Išlo by o ďalší významný krok k akceptácií kryptomien v oblasti mainstreamu. Koncom mája americká burza Bittrex, ktorá má približne 3 milióny klientov a ponúka vyše 200 kryptomien, tiež oznámila, že umožní obchodovanie voči americkému doláru, hoci túto možnosť budú mať najprv len klienti v niektorých štátoch. Bittrex to dosiahol na základe dohody so Signature Bank pôsobiacou v New Yorku. (medium)

Coinbase pridá do ponuky Ethereum Classic

Najväčšia americká kryptozmenáreň Coinbase oznámila, že v najbližších mesiacoch pridá do svojej ponuky kryptomenu Ethereum Classic, ktorá sa tak stane piatou v jej ponuke po boku Bitcoinu, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecoin. (coinbase)

Tron vraj kúpil BitTorrent

Softvérová spoločnosť BitTorrent Inc. bola podľa informácií portálu variety.com predaná podnikateľovi a vývojárovi kryptomeny TRON Justinovi Sunovi. Táto akvizícia sa mala udiať už minulý týždeň a manažment BitTorrent o tom informoval svojich zamestnancov. Tí však boli zároveň upozornení, aby nezverejňovali žiadne informácie. Ak by sa akvizícia potvrdila, Tron by mal k dispozícií úspešnú platformu s miliónmi používateľov.

Rýchle správy

  • Binance podporuje migráciu tokenov TRX na vlastný mainnet Tronu. V rámci toho otvára aj trading pár TRX/USDT
  • Tretia najväčšia americká banka Wells Fargo sídliaca v San Franciscu oznámila svojim zákazníkom, že im už ďalej neumožní nákup kryptomien pomocou jej kreditných kariet. Ako dôvod uvádza, že sa chce vyhnúť rizikám spojeným s touto nestabilnou investíciou
  • Úrad pre finančný dohľad Veľkej Británie vydal usmernenia pre banky o tom, ako majú riešiť riziká spojené s kryptomajetkom. Banky by mali uplatňovať vysoko individuálny prístup u klientom, ktorí sa zaoberajú kryptomenami a tiež by mali školiť svojich zamestnancov v tejto oblasti

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.