Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (12.11.): Trh je zdravý, tvrdí šéf Binance. BAT sa črtá veľká spolupráca

Článok

Zhao - Správy dňa
Zhao - Správy dňa

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch.

Pondelkové správy zo sveta kryptomien

BAT sa črtá veľká spolupráca

Zakladateľ kryptomeny Basic Attention Token (BAT) a zároveň prehliadačov Brave a Mozilla, Brendan Eich, naznačil, že je blízko k uzavretiu významnej dohody. Tá by mala priniesť čoraz populárnejšiemu prehliadaču Brave, v rámci ktorého je využívaný aj ERC20 token BAT, perspektívne až 80 miliónov nových užívateľov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Poviem vám príbeh o stránke a môžete tipovať, o ktorú ide. Má 80 miliónov unikátnych návštevníkov mesačne, ktorí používaju adblock. A omnoho viac užívateľov bez adblocku. No a táto stránka je pripravená skúsiť spoluprácu s nami, aby prekonvertovala užívateľov používajúcich adblock na Brave,” vyhlásil.

Na základe načrtnutých štatistík návštevnosti sa špekuluje, že by mohlo ísť o sociálnu sieť Reddit, portál Quora, filmovú databázu IMDB, sociálnu sieť Pinerest alebo pornostránku Xhamster. (cryptoglobe)

O čom je Bakkt a čo prinesie?

Cez víkend sme vám priniesli zaujímavý článok o blížiacom sa spustení obchodnej platformy BAKKT, ktorá má veľký potenciál priniesť na trh s kryptomenami nové inštitucionálne peniaze. Právnik Jake Chervinsky vo svojom dlhom statuse na Twitteri vysvetlil všetky podrobnosti o BAKKT, ktoré sme zhrnuli v tomto článku.

Trh je zdravý, tvrdí šéf Binance

Šéf najväčšej burzy s kryptomenami na svete Binance, Changpeng Zhao, je presvedčený, že trh s krypotmenami je zdravý a to napriek tomu, že v tomto roku zažil štvrtú najväčšiu korekciu v jeho histórii v podobe pádu o viac než 70%.

,,V porovnaní s januárom 2018 sme dole (v objeme obchodovania pozn.red) približne o 90 percent. Takže máme len desatinu toho, čo bolo v januári. Ale keď porovnávame rok alebo dva dozadu, volume je stále oveľa väčšie. Biznis nám ide stále dobre, stále sme v profite a stále máme veľmi zdravý trh,” vyhlásil. (ccn.com)

Rýchle správy

BITCOIN CASH & KRAKEN: Burza Kraken vydala k blížiacemu sa Hard Forku kryptomeny Bitcoin Cash, pri ktorom môže vzniknúť aj viacero kryptomien (špekulácia) stanovisko, že bude podporovať len reťazec Bitcoin ABC a ostatné nie. Hard fork je naplánovaný na 15. novembra.

ETHEREUM: Bývalý riaditeľ Google Erik Schmidt vyhlásil, že Ethereum vníma ako najzaujímavejší kryptoprojekt, ktorý má veľkú šancu uspieť. Pokiaľ ide o technológiu blockchain, nedokázal jednoznačne odpovedať na to, či ju považuje za precenenú alebo podcenenú.

ETHEREUM: Dlho očakávaný hard fork siete Ethereum s názvom Constantinopole by mohol prísť v januári.

VEĽKA BRITÁNIA & BITCOIN: Agentúra YouGov urobila vo Veľkej Británii prieskum s výsledkom, podľa ktorého 21% Britov vyjadrilo presvedčenie, že Bitcoin raz bude bežným platidlom. 93% Britov uviedlo, že poznajú Bitcoin no len štyri percentá vedeli vysvetliť, ako funguje.

JOHN McAFEE & BITCOIN: Na záver čosi na pobavenie – John McAfee, ktorý dávnejšie vyhlásil, že ak Bitcoin do konca roka 2020 nebude mať hodnotu milión dolárov, zje vlastný penis, tentokrát povedal, že táto jeho predpoveď je ešte veľmi konzervatívna.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.