Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (10.8.): Predávať BTC kvôli odloženiu ETF je chyba, tvrdí Kelly

Článok

Správy dňa a Bitcoin
Správy dňa a Bitcoin

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Piatkove správy zo sveta kryptomien

Zhao ukázal prvé demo decentralizovanej burzy Binance

Už dlhšie sa hovorí o tom, že vývojári Binance usilovne pracujú na decentralizovanej burze. Changpeng Zhao, CEO a zakladateľ tejto populárnej burzy, zverejnil včera na Twitteri šesťminútové video zachycujúce prvé demo Binance Decentralized Exchange (DEX), neuviedol však ani približný dátum, kedy by mohla byť spustená naostro. Decentralizované burzy sú považované za bezpečnejšie a menej náchylné na hacky.  (twitter)

Kelly tvrdí, že je chyba predávať Bitcoin kvôli odloženiu ETF

Generálny riaditeľ BKCM LLC Brian Kelly si myslí, že panické predávanie Bitcoinu kvôli rozhodnutiu SEC odložiť verdikt v súvislosti Bitcoin ETF až na koniec septembra, je zlé rozhodnutie. Uviedol to v rozhovore pre CNBC, pričom nezabudlo poznamenať, že podľa jeho názoru k schváleniu ETF na Bitcoin v tomto roku nedôjde (SEC môže odložiť verdikt až na marec 2019). ,,Malý spoiler: 30. septembra SEC pravdepodobne odloží rozhodnutie opäť, pretože trh nie je pripravený a SEC nemá všetky odpovede na svoje otázky,” vyhlásil. (ethereumworldnews)

Game over pre Bitcoin? DeGraaf naznačuje, že je trvale “znehodnotený“

Vedúci technického výskumu spoločnosti Renaissance Macro Research Jeff deGraaf v rozhovore pre CNBC naznačuje, že Bitcoin aktuálne balansuje na hrane, pričom v súvislosti s najhodnotnejšou kryptomenou spomenul podľa portálu Cointelegrap aj slovné spojenie “Game over”. DeGraaf, ktorý získal viacero ocenení za svoje obchodne skúsenosti za posledných dvadsať rokov tvrdí, že pohyby ceny Bitcoinu naznačujú, že môže byť trvale znehodnotený. (cointelegraph)

Rýchle správy

THAJSKO: Thajská polícia zadržala 27-ročného herca Jiratpisita “Booma” Jaravijitu, ktorý bol údajne zapletený do podvodu kryptomenami v hodnote 24 miliónov dolárov. Jiratpisit s viacerými komplicmi, medzi ktorými boli aj členovia jeho rodiny, lákal cudzincov, aby investovali do podvodného projektu.

BITTREX: Na Bittexe bude od 20. augusta možné obchodovať aj s pármi ETC/USD (Ethereum Classic) a XRP/USD (Ripple)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.