Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Víkendový súhrn (30.6.-1.7.): 1000 kryptomien je mŕtvych, Bitcoin má dosiahnuť nové maximá

Článok

Správy dňa - lebka
Správy dňa - lebka

Rastúci záujem o kryptomeny nás motivoval založiť novú pravidelnú rubriku Správy dňa zo sveta kryptomien, v podobe stručného prehľadu zaujímavosti, ktoré zaujali našu pozornosť.

Víkendový súhrn zo sveta kryptomien

Viac ako 1000 krypto projektov je mŕtvych

Viac ako tisíc kryptomenových projektov je k 30. júnu 2018 mŕtvych, tvrdí správa Tech Crunch. Spravodajská služba založila svoje tvrdenie na údajoch dvoch webstránok – Coinospy a DeadCoins. Za mŕtve projekty sú považované tie, ktoré spĺňajú aspoň jeden z týchto znakov: Sú opustené, sú označené za podvod, nemajú funkčné webové stránky, majú problémy s peňaženkou, neaktualizujú svoje sociálne siete, majú malý objem alebo ich vývojári odišli od projektu. (cointelegraph)

CEO Bitmexu je optimista

Pôjdeme hore, tvrdí CEO Bitmexu Arthur Hayes, ktorý dávnejšie vyhlásil, že Bitcoin do konca roku 2018 dosiahne hodnotu aspoň 50 tisíc dolárov. Teraz sa objavil v relácii Fast Money na CNBC a zopakoval svoje presvedčenie, že Bitcoin môže dosiahnuť už čoskoro nové maximá. Prispieť by k tomu mohlo očakávané rozhodnutie Americkej komisie pre cenné papiere a burzu (SEC) schváliť Bitcoin ETF. (newsbtc)

Zhobom GDAX, vitaj Coinbase Pro

GDAX oficiálne skončil, nahradila ho platforma Coinbase Pro, ktorá však zachováva všetky populárne výhody GDAXU vrátane nákupu vybraných digitálnych mien za fiat či nulových poplatkov za výbery. Súčasťou spustenia Coinbase Pro je aj produkt Coinbase Prime určený pre inštitucionálnych investorov.

Povodne v Číne zničili fabriku na ťažbu kryptomien

Nedávne povodne v čínskej provincii S-čchuan v Číne viedli k vážnemu poškodeniu hlavnej prevádzky na ťažbu kryptomien v tejto oblasti. Podľa China News Servise došlo k strate desiatok tisíc zariadení na ťažbu, ktoré je údajne takmer nemožne opraviť. (cointelegraph)

ICO už stihli prekonať minulý rok

Podľa správy PwC a švajčiarskej asociácie Crypto Valley dosiahli ICO v roku 2018 napriek poklesu hodnoty kryptomien už dvojnásobný objem v porovnaní s rokom 2017. ,,Veľkosť priemerného ICO sa takmer zdvojnásobila z 12,8 milióna dolárov na viac ako 25,5 milióna dolárov od minulého roka,” znie v správe. Celkovo bolo od začiatku roka registrovaných 537 ICO s objemom viac než 13,7 miliardy dolárov v porovnaní s 552 ICO v roku 2017 s objemom “len” 7 miliárd USD. (cointelegraph)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.