Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Krypto správy dňa (7.1.): Čaká nás pokračovanie bearmarketu? Ledger predstavil novú hardware peňaženku

Článok

Správy - ledger, Nano
Správy - ledger, Nano

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní. Ak máte tip na článok alebo chcete nadviazať spoluprácu, neváhajte nás kontaktovať, budeme veľmi radi. Sledovať nás môžete cez facebook, ale aj vďaka notifikáciam, ktoré si môžete zapnúť pomocou zvončeka vpravo. 


Sledujte nás na Facebooku

Pondelkové správy zo sveta kryptomien

Kryptomeny čaká pokračovanie bearmarketu, tvrdia analytici

Na rozdiel od Weiss Ratings, ktorý vo svojej novoročnej predpovedi uviedol, že Bitcoin dosiahne v roku 2019 nové maximá a Ripple (XRP) sa možno stane najhodnotnejšou kryptomenou na svete, viacerí iní analytici sa domnievajú, že aj rok 2019 môže byť v znamení medvedieho trhu, hoci nie takého dramatického ako minulý rok.

Mike McGlone, analytik z Bloomberg Intelligence, sa domnieva, že aktuálne zotavenie Bitcoinu je len dočasnou korekciou a BTC padne ešte nižšie, čo potvrdí dlhodobý downtrend. Podobný názor na najbližšie mesiace zdieľa aj Mati Greenspan zo spoločnosti eToro, ktorý však upozorňuje na to, že kryptomeny napredujú veľkou rýchlosťou, čo by malo viesť k ich úspechu v dlhodobejšom horizonte. (ccn)

Ledger predstavil novú peňaženku s bluetooth pripojením

Výrobca kryptomenových hardware peňaženiek Ledger predstavil v Las Vegas nový model peňaženky s názvom Ledger Nano X, ktorý bude podporovať prepojenie peňaženky so smartphone za pomoci Bluetoothu. Mobilná aplikácia bude dostupná od 28. januára a umožní používateľom sparovať transakcie a skontrolovať zostatky na hardware peňaženke priamo z mobilného zariadenia. Ledger Nano X bude mať kapacitu na uloženie až 100 kryptomien, vrátane Monero, ktoré začal podporovať len nedávno.

https://www.youtube.com/watch?v=VR4p7pkh2TY

Firma Ledger v lete informovala, že počas roku 2017 predala vyše milión hardware peňaženiek, čím vzbudila záujem o túto oblasť u konkurenčných technologických firiem. Vlastné zariadenia na bezpečnú úschovu kryptomien pripravujú Sony či Siemens. Samsung dokonca údajne implementuje peňaženku do novej vlajkovej lodi Samsung Galaxy S10. Zatiaľ ide však len o špekuláciu.

Bitcoin ETF schválené vďaka obmedzenej činnosti SEC?

Súčasná neprehľadná situácia v USA pre spor medzi kongresom a prezidentom Donaldom Trumpom v otázke financovania plotu medzi USA a Mexikom v hodnote 5 miliárd dolárov ochromila funkčnosť viacerých vládnych orgánov vrátane Americkej komisie pre cenné papiere a burzy (SEC). To by údajne mohlo prispieť k automatickému schváleniu Bitcoin ETF. Viac o tejto špekulácii píšeme v tomto našom článku.

Rýchle správy

USA & NEVADA & ETHEREUM: Blockchain technológia si získava svoje miesto aj vo vládnych inštitúciách. V americkom štáte Nevada dokonca za pomoci tejto prevratnej technológie vydávajú sobášne certifikáty. Vydali ich už takmer 950 za využitia technológie Ethereum a jej inteligentných zmlúv.

JAPONSKO: Japonský finančný regulátor FSA zvažuje povolenie ETF na Bitcoin v rámci japonských trhov. Uviedol to pre Bloomberg anonymný zdroj z tohto prostredia.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.