Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (16.4.): Coinburn BNB, delistovanie Bitcoin SV či hashrate Litecoin

Článok

Správy dňa - kryptomeny
Správy dňa - kryptomeny

Kým kryptomeny čakajú na ďalší veľký rast, ich technológia neustále napreduje. Každý deň preto prinášame prehľad dôležitých správ o Bitcoine a altcoinoch v takomto prehľadnom usporiadaní.

Binance spálila BNB v hodnote vyše 15 miliónov dolárov

Najväčšia kryptoburza Binance úspešne realizovala ďalší plánovaný coinburn kryptomeny Binance Coin (BNB). Tentokrát spálila mince v hodnote vyše 15 miliónov dolárov. Podrobnosti sa dozviete v tomto našom článku.

Burza Binance spálila Binance Coin (BNB) v hodnote vyše 15 miliónov dolárov

Litecoin dosiahol rekordný hashrate

Podľa údajov dostupných na stránke Litecoin.com a dát, ktoré publikoval BitInfoCharts, dosiahol hashrate kryptomeny Litecoin 8. apríla 2019 svoje nové rekordné hodnoty. Je to pozitívny signál pre ďalší rast hodnoty tejto kryptomeny. Viac sa dočítate v tomto našom článku.

Litecoin dosiahol rekordný hashrate. Predpoklady pre ďalší rast sú dobré

Ďalšia burza delistuje Bitcoin SV. Viaceré to zvažujú

Rozhodnutie Binance delistovať kryptomenu Bitcoin SV budú podľa všetkého nasledovať viaceré ďalšie popredné kryptoburzy. Podrobnosti sa dozviete v tomto našom článku.

Ďalšia burza delistuje Bitcoin SV. Viaceré to zvažujú

Vedúca britská cestovná agentúra prijíma platby BTC

Spoločnosť Corporate Travel, najväčšia firma zaoberajúca sa riadením cestovného ruchu vo Veľkej Británii, sa rozhodla prijímať platby kryptomenou Bitcoin a Bitcoin Cash. Podrobnosti nájdete v tomto našom článku.

Vedúca britská cestovná agentúra prijíma platby Bitcoinom

Francúzsko radí ostatným krajinám ohľadom regulácie

Francúzsko sa podľa agentúry Reuters pokúsi presvedčiť ostatné členské krajiny Európskej únie, aby prijali regulácie o kryptomenách podobné tým, ktoré boli uzákonené ich vládou. Viac sa dozviete v tomto našom článku.

Francúzsko chce, aby si ostatné krajiny EÚ osvojili ich reguláciu kryptomien

CoinCheck pridal do OTC prvé dva altcoiny

Japonská kryptozmenáreň CoinCheck pridala prvé dva altcoiny do svojho nedávno otvoreného obchodného stola OTC (over the counter), teda mimoburzového obchodovania. Coincheck, ktorý začal poskytovať OTC služby s Bitcoinom, po novom ponúka aj Ethereum a Ripple. OTC stoly ponúkajú špecializované služby pre obchodníkov s vysokým kapitálom, čo im umožňuje ušetriť na poplatkoch a obmedziť prekážky pri nákupe alebo predaji kryptomien prostredníctvom štandardných metód (na burze). (cointelegraph)

ConsenSys chce získať od investorov 200 miliónov dolárov

Newyorská blockchain spoločnosť ConsenSys hľadá zahraničných investorov, od ktorých by rada získala 200 miliónov dolárov. Firma úž údajne hovorila so záujemcami z Hongkongu a Južnej Kórei, avšak hlavného investora zatiaľ nenašla. Consensys v minulom roku dosiahol príjmy len vo výške 21 miliónov dolárov, pričom v tomto roku by ich rád minimálne zdvojnásobil. Väčšia príjmov zatiaľ pochádza z podnikového poradenstva, no firma má údajne značný podiel vo viacerých blockchain spoločnostiach s veľkým potenciálom smerom do budúcnosti. (cointelegraph)

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne