Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Spoluvlastník Golden State Warriors: Bitcoin bude stáť milión dolárov

Článok

Chamath Palihapitiya o Bitcoine
Chamath Palihapitiya o Bitcoine

Bitcoin vraj bude rásť. Chamath Palihapitiya, zakladateľ spoločnosti Social Capital, bývalý zamestnanec Facebooku a  spoluvlastník aktuálne najlepšieho basketbalového tímu na svete Golden State Warriros, sa v utorňajšom rozhovore pre CNBC vyjadril pozitívne k jeho budúcej hodnote.

41-ročný rodák zo Sri Lanky, ktorý prvýkrát investoval do Bitcoinu už v roku 2012, naznačil, že jeho cena sa bude v nasledujúcich 20 rokov rapídne zvyšovať.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin s potenciálom zlata

,,Táto vec (Bitcoin) má potenciál byť porovnateľná s hodnotou zlata. Je to fantastické zaistenie a ochrana hodnôt pred autokratickým režimom a bankovej infraštruktúre, o ktorej vieme že je korozívna. Myslím si, že Bitcoin dosiahne v nasledujúcich 3-4 rokoch hodnotu 100 tisíc dolárov a v pribehu 20 rokov bude stáť milión dolárov,” povedal.

Palihapitiya považuje za najväčšiu výhodu Bitcoinu, že je zabezpečený proti potenciálnym masívnym problémom spôsobeným bankovou infraštruktúrou. Ak banky zlyhajú, Bitcoin to nezasiahne.

,,Dajte aspoň jedno percento z toho, čo investujete, do Bitcoinu. Všetkých nás to môže zachrániť,” poradil divákom.

// Tento článok nie je investičnou radou. Do kryptomien investujte len toľko, čo si môžete dovoliť stratiť.

Poznáte Etoro? Na tejto investičnej platforme môžete automaticky kopírovať investície úspešných obchodníkov s kryptomenami. Prečítajte si našu recenziu Etoro tu.

Ak sa Vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.