Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Spojenie Crypto Kingdom s MCG vyšlo na výbornú

Článok

cryptokingdom-big

Presne to sú slová Honzu Čuraja, spolumajiteľa a človeka, ktorý doteraz viedol všetky tradingové produkty Crypto Kingdom (CK). Pred dvoma týždňami sa CK oficiálne spojilo so signálnou skupinou Mike Crypto Group a vytvorilo tak najsilnejšiu kryptomenovú skupinu na CZ/SK scéne.

Predstavenie komunity Crypto Kingdom

Každý kto sa pochybuje okolo kryptomien už dlhšiu dobu musel o Crypto Kingdom počuť z rôznych privátnych skupín alebo z kryptomenových médií. Táto komunita vznikla na jeseň roku 2017 a aktuálne má na svojich sociálnych sieťach vyše 10 000 followerov. Tradingové produkty Crypto Kingdom prešli za dva roky rukami vyše 5 tisíc nováčikov a podľa aktuálnych čísel má Crypto Kingdom vo svojich produktoch cez 800 aktívnych členov.

Aké sú služby Crypto Kingdom?

Keď sa pozriete na webové stránky, tak ihneď uvidíte, že Crypto Kingdom sa zaoberá tradingom, teda obchodovaním kryptomien a tiež miningom, teda ich ťažbou. Na sekcii univerzity a komplexného vzdelávania sa intenzívne pracuje.

Mining – ťažba kryptomien

Mineri Crypto Kingdom ťažia od roku 2013 a boli jednými z mála, ktorí boli ziskoví aj pri cene približne 3000 USD za Bitcoin. Využívajú špeciálne ťažobné laboratórium, kde prepínajú na výnosovo najziskovejšie kryptomenu pre aktuálnu ťažbu. Podľa posledných stavov a kapacít majú najväčšie ťažobné haly na česloslovenskom trhu a pred niekoľkými týždňami dokonca povolili tzv. Housing pre členov – presun strojov k nim do haly.

Trading – obchodovanie kryptomien

Úvodným a vzdelávacím produktom tradingu sú signály, ktoré práve prevzalo MCG. Pri tomto produkte si nováčik vyskúša emócie vo svete kryptomien.

Ak je to na neho moc rýchle, môže si kúpiť Hodl členstvo, kde tím monitoruje kryptomenové portfólio pre dlhodobé držanie.

Ak chce človek do kryptomien vstúpiť s vysokým kapitálom a využívať aj špeciálne roboty, potom tu je ASP členstvo pre VIP klientelu, ktoré obsahuje všetky zmienené členstvá doživotne.

V júli budú CryptoKingdom spúšťať aj Bitmex členstvo, kde budú obchody a stratégie na Bitmexe s pákovým tradingom.

Rozhovor s Honzom Čurajom o spojení Crypto Kingdom a Mike Crypto Group

Honza, môžeš sa predstaviť našim čitateľom, ktorí ťa ešte nepoznajú?

Ahoj! Volám sa Honza Čuraj a pochádzam z Karlových Varov, ale žijem skôr na cestách. Vyštudoval som inžiniera z bankovníctva na VŠE a teraz mám v pláne dokončiť doktorát z financií. Vediem vlastný alternatívny fond pre kryptomeny a založil som s Danom Kosec veľký kryptomenový komplex, ktorého je Crypto Kingdom súčasťou.

Prečo ste sa rozhodli pribrať do tímu MCG, keď ste proti sebe doteraz bojovali?

Ono sa nedá povedať, že by sme bojovali. My sme od začiatku boli absolútne sústredení na seba, takže sme vôbec nevnímali okolie a ignorovali  sme negatíva od konkurencie. A tým pádom sme robili veľmi rýchly progres. S Mikeom sme kedysi vychádzali dobre, potom egá nás dvoch zlomilo dobré vzťahy. Mike mal vždy najlepšie signály a jeho cieľom bolo byť v signáloch najlepší. Mike teraz riadi signály a ja portfólio produkt ASP, ktorý kopíruje môj alternatívny fond. Pozrite sa sami na naše výsledky po tejto fúzii. Všetko je úplne transparentné.

Povesť Crypto Kingdom počas medvedieho trhu nebola veľmi dobrá. Ako to vnímaš teraz?

Musím úplne súhlasiť. My sme sa počas medvedieho trhu menej sústredili na trading a zakladali sme ďalšie kryptomenové spoločnosti. Pripravovali sme dôležité fúzie a partnerstva, ktoré z Crypto Kingdom urobia najkomplexnejši projekt na celej našej kryptomenovej scéne. Produkty Crypto Kingdom budú teraz výnimočné, čo už sami môžete vidieť na referenciách od našich platených členov, ktorých máme teraz cez 800 a rastieme o 5-10 nových členov denne. Pozrite sa na naše youtube analýzy, Členovia sú naozaj maximálne vďační a spokojní.

Môžeš prezradiť, aké ďalšie novinky a spolupráce chystáte?

Prevzali sme najlepších ťažiarov na európskej scéne, spojili sme sa s najlepšími signálmi MCG a chystáme ďalšiu významnú fúziu na CZ/SK scéne, ale tú si zatiaľ musím nechať pre seba. Okrem toho intenzívne rokujeme s Binance a ďalšími burzami a zmenárňami. V rámci nášho celého kryptomenového komplexu teraz riešime vstup investorov a strategických partnerov, aby sme mohli spustiť Crypto Kingdom World.

A teraz poďme trochu do tej osobné roviny. Aká je tvoja osobné vízie a kde sa vidíš za 10 rokov?

Mojím cieľom je postaviť najsilnejší kryptomenový komplex, ktorý perfektne pripravíme na vstup verejnosti do kryptomien a bude schopný im ponúknuť presne to, čo skutočne potrebujú. Od prvého videa „Čo je to Bitcoin“ až po trading na páku na bitmexe alebo vlastné ťaženie. Okrem toho som si dal míľnik 100% zhodnotenie na svojom kryptomenovom alternatívnom fonde. V osobnej rovine mám ciele asi ako každý chlap. Postaviť dom, zasadiť strom a splodiť syna. Ja nie som človek, čo potrebuje k životu luxus. Mňa baví ten priebeh budovania a strategické plánovanie celkového rozvoja holdingu. Za 10 rokov budem mať s istotou spokojnú rodinu, vybudovaný úspešný private equity fond, dokončený doktorát a rád by som prednášal o efektivite procesov.

Ako stíháš trading, riadenie spoločnosti a ešte prácu pre komunitu? To je snáď nemožné.

Medzi moje najsilnejšie vlastností patrí logika, štruktúra a škálovateľnosť. Vďaka efektívnym nástrojom a správnym postupom som schopný za deň urobiť prácu aj za päť ľudí. Najťažšou skúškou pre mňa bol multitasking s dostatočnou kvalitou práce. Vždy som robil jednu vec poriadne. Teraz musím robiť päť vecí poriadne súčasne. Mozog pracuje na maximálny výkon a daný deň mám rozdelený podľa toho, kedy som kreatívny a kedy naopak nie. Aby to človek zvládol, musí si povedať, kedy už má dosť a dopriať si odpočinok. Ja uprednostňujem pobyt v prírode – najlepší liek na všetko.

Chcel by si čitateľom na záver niečo odkázať?

Sledujte Crypto Kingdom, vyskúšajte si našu signály, ktoré už nikdy nebudú mať na CZ/SK konkurenciu. Teraz je 40% zľava na strieborné signály. Nielen že dostávaš ziskové vstupy a výstupy do altcoinov a Bitcoinu, ale zároveň sa v kryptomenách vzdeláš.Crypto Kingdom akcia

Tento článok bol preložený z českého orginálu na kryptonovinky.com.

 

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne