Sme aj na sociálnych sieťach

Basic Attention Token

Skvelá novinka od Brave: Možnosť odmien za kvalitné “tweety”!

Článok

brave
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Čoraz populárnejší internetový blockchain prehliadač Brave testuje novú zaujímavú funkciu pre sociálnu sieť Twitter.

Brave o tom informoval na Twitteri, kde prezradil, že užívatelia, ktorí používajú testovaciu a vývojovú verziu prehliadača Brave Nightly, budú mať prístup k novej funkcií s možnosťou odosielania “tipov” (malých odmien) autorom príspevkov skrz program Brave Rewards. Táto  funkcia je navrhnutá tak, aby udeľovala tvorcom obsahu na Twitteri odmeny formou natívnych digitálnych tokenov Basic Attention Token (BAT).

Na webovej stánke Brave sa ďalej uvádza:

“Keď navštívite Twitter cez Brave bowser pre desktop, uvidíte na každom tweete špeciálne tlačidlo „Tip“. Kliknite na tlačidlo a pošlite „tip” priamo autorovi tweetu. Tieto “tipy” sú zasielané okamžite a zobrazia sa v ich účte Brave Rewards v priebehu niekoľkých minút.“

Brave Rewards tiež umožňuje používateľom “tipovať tvorcov“ na ich webových stránkach a tiež pri sledovaní ich YouTube videí.

Za zmienku určite stojí aj to, že koncom apríla Brave spustil funkciu, ktorá umožňuje používateľom získavať odmeny za sledovanie reklamy – údajne až 70% z podielu na príjmoch z reklamy vo forme tokenu BAT. Cieľom platformy je dosiahnuť, aby sa cez tento systém zobrazovali reklamy len tým užívateľom, ktorí s tým súhlasia, budú za to odmenení a zároveň sa im budú zobrazovať reklamy, ktoré ich môžu zaujať, čo v konečnom dôsledku bude efektívne aj pre inzerenta.

Prehliadač Brave je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich projektov posledných mesiacov. Jeho svetlú budúcnosť naznačuje aj skutočnosť, že výrobca mobilných telefónov HTC sa rozhodol nastaviť Brave browser ako predvolený prehliadač pre mobil HTC Exodus 1, ktorý je označovaný za prvý natívny blockchain telefón na trhu.

Zdroj: cointelegraph.com 

 

 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.