Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

SimpleFX v auguste prináša $500 Cashback – obchodujte s 20% nižším spreadom!

Článok

simplefx
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

August bude najlepším mesiacom na obchodovanie s kryptomenami, akciami, forexom a komoditami. Deje sa toho naozaj veľa. Trhy sú na pokraji zmeny trendu a vy si jednoducho nemôžete nechať ujsť príležitosť na ziskové obchodovanie s margin tradingom. Vypumpujte objemy obchodovania! SimpleFX ponúka nižšie spready na všetky augustové transakcie – uistite sa, že z toho vyťažíte maximum.

Bitcoin a iné kryptomeny sú opäť na vzostupe. Zlato má tendenciu stúpať a dokonca aj striebro môže byť na pokraji breakoutu. V rovnaký čas sa akcie môžu blížiť k bodu zlomu, čo sa stále viac a viac prejavuje spomalením alebo dokonca číhajúcou recesiou. Globálne investičné banky znižujú prognózu stavu zásob a zverejnili sa niektoré pochmúrne makroekonomické údaje.

Znamená to tiež veľmi zaujímavé časy pre ceny ropy, kde volatilita závisí od budúcnosti globálneho hospodárskeho rastu (kde by neistota spôsobila zníženie cien s obavami o dopyt), ako aj od politického napätia na Blízkom východe (kde by neistota vyvolala tlak na klesajúci trend s obavami o budúcu ponuku).

Pre obchodníkov s CFD to znamená skvelé časy na dosiahnutie zisku. Obzvlášť vtedy, keď počas dovolenky častokrát neviete, čo robiť. Svoj smartphone môžete vziať so sebou na pláž a obchodovať s najlepšou dostupenou obchodnou aplikáciou.

Aj keď je ťažké predpovedať, aké budú obchodné trendy počas augusta, istá je jedna vec – mali by ste stráviť čas na krásnom relaxačnom mieste s dobrým prístupom na internet pre trading. Mali by ste na to použiť SimpleFX WebTrader – najlepšiu mobilnú aplikáciu na trading.

Najlepšia obchodná aplikácia roku 2019

SimpleFX WebTrader získal ocenenie za najlepšiu obchodnú aplikáciu na svetovom finančnom summite Finance World Expo, ktorý sa konal vo Švajčiarsku. Odborníci ocenili aplikáciu za vynikajúce UX v mobile, pozoruhodnú rýchlosť a spoľahlivosť. Ďalej poukázali na živú komunitu obchodníkov (presahujúcu počet 200 000), ktorú ešte viac zmocňuje SimpleFX skvelými novými funkciami sociálneho obchodovania, ako sú napríklad Trading ideas (obchodné nápady).

August bude najteplejším obchodným mesiacom tohto roka v našej už aj tak horúcej aplikácií. Počas celého mesiaca bude SimpleFX ponúkať o 20% nižšie spready (obchodné podmienky nájdete tu). Všetky ušetrené peniaze dostanete späť prevodom na váš účet.

Uistite sa, že máte na vašom účte máte finančné prostriedky a ste pripravený začať pred 1. augustom. Skontrolujte, či máte nejaký aktívny účet.

Šírte túto novinku pomocou augustových Cashback promo bannerov v našom unilink.io affiliate panely.

Tipnite si a vyhrajte bitcoiny

Opäť raz a zn ovu rozdávame 250 dolárov v bitcoinoch. Pokúste sa uhádnuť hodnotu Nonfarm Payrolls (NFP), ktoré budú zverejnené 2. augusta o 12.30 UTC , respektíve 14.30 SEČ (nášho času). Uverejnite vašu predikciu v SimpleFX ShutBoxe.

Tu nájdete popis ako to funguje.

Upozornenie: CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% – 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

 

Tento text je PR článkom. Portál kryptonovinky nenesie zodpovednosť za jeho obsah. Pred každou investíciou vám odporúčame urobiť si vlastný prieskum a neriskovať viac, než si môžete dovoliť stratiť. 

Populárne