Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Šéf klubu NBA a známy miliardár: Očakávam, že bitcoin a zlato sa stanú tým istým

Článok

cuban
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Fanúšikovia basketbalu určite dobre poznajú meno miliardára Marka Cubana – trochu šialeného majiteľa Dallasu Mavericks, historicky jedného z popredných klubov zámorskej basketbalovej profiligy NBA. Ako sa ukázalo, Mark Cuban je popri tomtom aj fanúšikom bitcoinu.

Majiteľ Dallas Mavericks sa k tejto skutočnosti najnovšie priznal v rámci rozhovoru pre Kitco News, ktorý absolvoval 9. augusta. V interview uviedol, že limitovanú ponuku bitcoinov (nikdy ich nebude viac ako 21 miliónov) považuje za investičný bonus.

,,Hodnota je založená na ponuka a dopyte. A dobrá správa o bitcoinoch je, že existuje ich konečná ponuka, ktorá bude niekedy vytvorená,” priznal.

Cuban v rozhovore taktiež skonštatoval, že bitcoin bude časom vnímaný ako zlato a stanú sa akoby tým istým.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne