Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Šéf Coinbase Brian Armstrong kritizuje postoj USA k Libre

Článok

Armstrong
Armstrong

Generálny riaditeľ a zakladateľ americkej zmenárne Coinbase Brian Armstrong v rámci série tweetov skritizoval postoj amerických zákonodarcov ku kryptomenám, pričom ich reakciu na kryptomenu Libra označil za smiešnu.

,,Teraz keď Čína vytvára svoj stablecoin, zaujímalo by ma, či si USA uvedomí svoju smiešnu reakciu na Libru (pripravovanú kryptomenu Facebooku). Je tu mnoho kryptomien a Libra je len jednou z nich. Ale spôsob, akým na ňu reagovala americká vláda na mňa pôsobí tak, akoby úmyselne chceli byť pozadu,” upozornil Armstrong v prvom tweete, ktorý následne doplnil o ďalšie komentáre.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Spôsob, akým sa krajiny snažia byť úspešné a dosiahnuť ekonomický rast z dlhodobého hľadiska je, že podporujú investície do vedy, technológii a inovácii. Ak v tom chce vláda aktívne pomôcť, je to dobré. Ale v prvom rade nesmie vytvárať prekážky,” napísal v ďalšom komentári a následne skonštatoval, že vlády majú zlú tendenciu do inovácii zasahovať, čím im môžu vážne uškodiť.

Najhorším príkladom je, keď do inovácii zasahujú zákonodarcovia, ktorí danej problematike ani dostatočne nerozumejú. Armstrong ako príklad poukázal na to, že Čína má vo svojom vedení omnoho viac technologických odborníkov, než americká vláda a v tomto smere je vďaka tomu popredu.

Zdroj: cointelegraph.com  

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.