Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Sam Bankman-Fried opäť klamal – FTX.US pozastavila výbery kryptomien!

Článok

Stop
Pixabay.com

Čerstvé on-chain dáta naznačujú, že kryptomenová burza FTX.US pozastavila možnosť výberu kryptomien zo svojej platformy.

  • FTX US je americká verzia kryptomenovej burzy FTX, ktorá pred pár dňami zastavila možnosť výberu aktív a včera potvrdila svoj bankrot
  • Generálny riaditeľ FTX Sam Bankman-Fried ešte predvčerom na Twitteri tvrdil, že FTX.US je v poriadku a nie je ovplyvnená finančnými problémami FTX a Almeda Research. ,,Platforma je 100% likvidná a každý používateľ môže vyberať svoje aktíva,” tvrdil.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
  • Bankman-Fried svojich sledovateľov na Twitteri očividne opäť klamal, keďže FTX US bola zahrnutá do bankrotu FTX podľa kapitoly 11, čo potvrdil aj on sám v priebehu včerajška

  • FTX US 10. novembra, teda 2 dní dozadu, upozornila svojich používateľov, aby pre istotu uzatvorili všetky svoje pozície, no ubezpečila ich, že svoje aktíva si môžu naďalej vybrať. Toto oznámenie bolo samé o sebe náznakom možných blížiacich sa problémov.
  • Sam Bankman-Fried už nie je generálny riaditeľ FTX, ale vraj zostáva pomáhať pri riadnom prechode firmy, kým ho nahradí John Ray.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.