Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Roger Ver odmietol kritizovať hard fork Bitcoin Cash

Článok

Roger Ver - Bitcoin Cash
Roger Ver - Bitcoin Cash

Známy investor Roger Ver, ktorý patril medzi tých šťastlivcov, ktorí investovali do Bitcoinu prakticky v úplných začiatkoch, v rozhovore pre Bloomberg uviedol, že budúcnosť kryptomien vidí veľmi optimisticky.


Sledujte nás na Facebooku

39-ročný rodák zo San Jose je majiteľom stránky Bitcoin.com a tiež známym zástancom kryptomeny Bitcoin Cash (BCH), ktorá vznikla hardforkom Bitcoinu (BTC). Na portáli Bitcoin.com bol Bitcoin Cash (s najväčšou pravdepodobnosťou najmä pre jeho vplyvom) dokonca viackrát označený ako pravý Bitcoin.  V peňaženke, ktorú tento portál poskytuje, dostal aj označenie BTC, ktoré všade inde patrí Bitcoinu (Bitcoin Cash má skratku BCH). Na samotného Vera sa tento rok z týchto dôvodov valila veľká kritika.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Teraz v čase, kedy Bitcoin Cash (BCH) prešiel 15. novembra vlastným kontroverzným hardforkom, odmietol Ver kritizovať jednu z odlúčených strán a podrobnejšie analyzovať súčasnú komplikovanú situáciu tejto kryptomeny. Hodnota Bitcoin Cash pritom padla na úroveň 140 dolárov, čo je najnižšia cena od jej vzniku v auguste 2017 po hardforku Bitcoinu.

,,Myslím si, že potrebujeme vybudovať ekonomiku založenú na kryptomenách ako skutočných menách, nie len ako špekulácii špekulantov. To je cieľ s Bitcoin Cash, či už ide o tábor okolo SV alebo ABC (dva forky Bitcoin Cashu). Prajem všetkým kryptomenám veľa šťastia, ak sa snažia priniesť viac ekonomickej slobody do tohto sveta a vytvoriť produkt, ktorý bude pre tento svet užitočný,” uviedol pre Bloomberg diplomaticky.

Pokiaľ ide o budúcnosť kryptomien ako takú, je veľmi optimistický. ,,Z dlhodobého hľadiska je budúcnosť (kryptomien pozn. red.) jasnejšia než kedykoľvek predtým. Je tu o nich oveľa viac povedomia, viac adaptácie, je tu oveľa viac vecí, ktoré sa okolo (kryptomien) dejú po celom svete,” vyhlásil.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.