Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Spoločnosť Ripple (XRP) uzavrela ďalšie dôležité partnerstvo. Odzrkadlilo sa to aj na hodnote XRP

Článok

Ripple (XRP)
Ripple (XRP)

Spoločnosť Ripple (XRP) uzavrela 10. februára ďalšie významne partnerstvo. UAE Exchange sídliaca v hlavnom meste Spojených arabských emirátov v Abú Zabí sa dohodla s americkou spoločnosťou zo San Francisca na uzavretí spolupráce, ktorej náplňou je využívanie nástroja RippleNet, ktorý poskytuje rýchle a bezproblémové medzinárodné transakcie.

RippleNet je v podstate decentralizovaná globálna sieť pre banky a poskytovateľov platieb. V súčasnosti ju využíva už viac ako 100 bánk a finančných inštitúcií. UAE Exchange je však prvou na Blízkom východe.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Spoločnosť Ripple dosiahla, že je lídrom v počte partnerských vzťahov vo finančnom sektore po celom svete. Jej technológia má skutočné využitie. Súčasná cena ich tokenu (XPP) je však len špekuláciou. Nemyslím si, že môže ísť tento rok na viac ako 6-7 dolárov,” povedal Mulinder Singh, finančný poradca zo Spojených arabských emirátov.

,,Začlenenie blockchainovej technológie do našich platobných systémov prinesie našim zákazníkom novú vylepšenú platobnú skúsenosť,” povedal Promoth Manghat, generálny riaditeľ skupiny Exchange Group.

Hodnota Ripple reaguje pozitívne

,,Pridanie lídra na trhu, akým je UAE Exchange, do siete RippleNet, prinesie miliónom maloobchodných zákazníkov v Spojených arabských emirátoch, ktorí posielajú peniaze do zahraničia, okamžité, isté a lacné platby,” povedal Dilip Rao, generálny riaditeľ Ripple v oblasti inovácii a infraštruktúry.

Uzavretie spolupráce hodnotí pozitívne aj Lucas Shaw, bankár z Liverpoolu. ,,RippleNet bude chrbticou bánk a vyhrá súťaž o najlepšiu technológiu pre medzinárodné prevody peňazí. Ak budú banky používať XRP, môžu výrazne ušetriť.”

Hodnota kryptomeny Ripple reaguje na posledné uzavreté partnerstvá pozitívne. V posledných 7 dňoch vzrástla o 47% (aktuálne cca 1 dolár). Od svojho maxima, ktoré atakovalo hodnotu 4 dolárov, je však stále veľmi ďaleko.

XRP môžete kúpiť napríklad na kryptoburze Binance, alebo na obchodnej platforme Etoro. Tento článok nie je investičnou radou.

 

Ak sa Vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.