Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Reklama Grayscale propagujúca investovanie do Bitcoinu čelí kritike

Článok

bitcoooin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Včera sme vás informovali, že spoločnosť Grayscale Investments začala v popredných amerických televíziách vysielať reklamu propagujúcu investovanie do Bitcoinu skrz jej služby. Ide o najväčšiu a najintenzívnejšiu reklamnú kampaň súvisiacu s kryptomenami v doterajšej histórii.

Ako sme však naznačil už vo včerajšom článku, samotné spracovanie reklamy nie je príliš šťastné. Kritika preto graduje.

 ,,Čakal som od toho oveľa viac. Nepresvedčila ma, aby som podnikol nejakú akciu,” škonštatoval na Twitteri Baskstreet Trader.

 ,,Nemôžem uveriť, že ste na túto reklamu minuli toľko peňazí a ani v nej nezaznelo slovo Bitcoin. Popri tom sa tam objavujú Bitcoin Cash a Ethereum Classic, čo sú kryptomeny, ktoré sú teraz pod centralizovaným útokom. Bol som z tej myšlienky nadšený ale musím povedať, že teraz som veľmi sklamaný,” skonštatoval zas John Miles.

Populárny Twitter kanál Bitcoin Meme Hub reagoval azda najvtipnejším spôsobom. Jednoducho slovo Bitcoin zapracoval do upravenej verzie tak, aby ho každý zreteľne počul:

https://twitter.com/BitcoinMemeHub/status/1292845481765175302?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1292845481765175302%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fcointelegraph.com%2Fnews%2Fthis-ad-is-s-bitcoiners-on-grayscales-new-tv-spot

Spoločnosť Grayscale Investments má aktuálne v správe kryptomeny v celkovej hodnote 5,7 miliardy dolárov. V priebehu tohto roka boli obdobia, kedy Bitcoiny skupovala v rýchlejšom tempe, než sa stíhali vôbec ťažiť. Okrem BTC ponúka inštitúciám aj možnosť investovania do Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Horizen, Litecoin, Stellar Lumens, XRP a ZCash.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.