Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Náhly rast ceny Bitcoinu sa dal predvídať, tvrdí Flipside

Článok

Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kým analytici doteraz nedokázali identifikovať hlavný katalyzátor utorňajšieho veľkého rastu ceny Bitcoinu, spoločnosť Flipside Crypto tvrdí, že takýto skok ceny sa dal predpokladať na základe zvýšenej aktivity užívateľov v posledných týždňoch.

Flipside Crypto uvádza, že v posledných dvoch týždňoch zaznamenala zvýšenú aktivitu v bitcoinových peňaženkách. Z historického pohľadu je okolo 40 až 50 percent BTC peňaženiek neaktívnych viac než mesiac, pričom sa predpokladá, že mnoho investorov drží svoje BTC na burzách. Flipside však tvrdí, že od 15. marca počet neaktívnych peňaženiek klesol len na 10%, čo poukazuje na výrazne zvýšenie aktivity užívateľov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Ak ste krypto-optimista, toto sú dobre správy,” povedal Eric Stone, spoluzakladateľ spoločnosti Flipside. ,,Existuje viac ľudí, ktorí zvažujú myšlienku kúpiť Bitcoin.“

Stone taktiež tvrdí, že aktivita na peňaženkách a pohyb cien sa netýkal takzvaných veľrýb, ktoré hromadia veľké množstvo BTC. Namiesto toho prudký nárast pohybov zaznamenali u peňaženiek, ktoré sú väčšinou neaktívne, no zaradiť ich možno do kategórie menších investorov. Inak povedané investori, ktorí zostali neaktívni alebo cenovo paralyzovaní počas medvedieho trhu v roku 2018, pravdepodobne teraz ožívajú a prejavujú väčší záujem o pohyby cien Bitcoinu.

Zdroj: ethereumworldnews

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.