Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Propagujeme súťaž Mike Crypto Group. Pretože táto skupina stojí za to

Článok

Súťaž Mike Crypto Group
Súťaž Mike Crypto Group

Momentálna nálada na trhu s kryptomenami nie je príliš priaznivá, no niektorí z vás si ju môžu zlepšiť vďaka súťaži o hodnotné ceny, ktorú organizuje trejderská skupina Mike Crypto Group.

Prečo propagujeme tuto súťaž?

V súčasnom bearmarkete je ťažké nájsť VIP skupinu, na ktorej odporúčania sa môžete naozaj spoľahnúť. Na Slovensku a Česku vznikali koncom minulého roka trejderské skupiny “ako huby po daždi”, no väčšina z nich vás láka na skvelé výsledky z obdobia, kedy rástlo úplne všetko. Žiaľ na mnohé z nich sa v tomto období nedá veľmi spoľahnúť.

Ak nechcete len “hodlovať” a pozerať sa na to ako hodnota vašej investície z minulého roka klesá čoraz nižšie, ale veríte v technické analýzy v kombinácii s dôležitými fundamentmi zaujímavých coinov, odporúča portál kryptonovinky.sk skupinu Mikecryptogroup.cz.

Prečo? V tejto skupine sa už dlhšiu dobu píše o tom, že Bitcoin pôjde dole a dokonca sa čoraz častejšie objavujú aj tipy na “shorty” vedúce aj v bear markete k tomu, aby sa minimálne hodnota vašich BTC zväčšovala. Skupina je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí sa chcú učiť chápať technické analýzy a postupne si vytvárať vlastné, nakoľko vo finále je zodpovednosť za obchod vždy len na vašich pleciach.

Ak nechcete byť len obeťou downtrendu, ale chcete sa pripraviť na Bull Run, ktorý raz určite príde, táto skupina je dobrou voľbou, pretože vás na to pripraví.

Aj z tohto dôvodu sme sa výnimočne rozhodli spropagovať súťaž o 5 hodnotných cien v sume 20 000 KČ (približne 772 eur), ktoru Mike Crypto Group v organizuje v období od 25.6.  po 29.7.2018.

Kryptonovinky nedostali za propagáciu tejto súťaže žiadne peniaze. Ide o prejav vďaky za spoluprácu v predchádzajúcich mesiacoch. Dúfame, že aj jeden z našich čitateľov bude šťastným výhercom zaujímavých cien. Držíme všetkým palce.

O čo sa súťaží?

Úlohou je tipnúť si víťaza KRYPTO DUELU, ktorá kryptomena bude mať vyššiu cenu na platforme Coinmarketcap k dátumu 29.07.2018 ([19:00]). Bude to VeChain alebo Stratis?

Podrobnosti o súťaži a možnosť hlasovania nájdete priamo na stránke MikeCryptoGroup.cz.

Zapojte sa do súťaže na tomto linku!

Hlavnou cenou je počítač HP v hodnote 10 tisíc českých korún, druhé miesto Ledger Nano S, tretie miesto 40 eur v LTC a 4. miesto 30-dňové členstvo v skupine zdarma.

Ceny v súťaži Mike Crypto Group

Ceny v súťaži Mike Crypto Group

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.