Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Prieskum: Ripple patrí medzi najlepších zamestnávateľov v San Franciscu

Článok

XRP logo
XRP logo

Spoločnosť Ripple, medzi ktorej produkty patrí aj kryptomena XRP, sa podľa prieskumu výskumnej firmy Good Place to Work (GPTW) zaradila medzi najlepších zamestnávateľov v technologickom priemysle v rámci amerického San Francisca.

Na prestížnom a rešpektovanom zozname najlepších malých a stredných spoločností San Francisca bolo Ripple označené ako 17. najvýznamnejší zamestnávateľ. 91 percent zamestnancov Ripple uviedlo, že ide o spoločnosť, ktorá je skvelým miestom na prácu a až 95% respondentov tvrdí, že sú hrdí na to, keď môžu povedať, že sú zamestnancami tejto firmy. 97 percent účastníkov prieskumu uviedlo, že sú ochotní pracovať pre Ripple nadčasy a 96% tvrdí, sú schopní vzdať sa voľného času, keď si myslia, že je to potrebné pre blaho firmy.

35 spoločnosti, ktoré boli zaradené do prieskumu GPTW je Ripple jedinou firmou, ktorá sa zaoberá blockchain technológiou a súvisí s kryptomenami. TechCrunch, ktorý zverejnil výsledky, poznamenal, že firmy, ktoré chceli byť zaradené do tohoto prieskumu, museli GPTW zaplatiť  a zároveň umožniť jej zamestnancom prístup na všetky pracoviská. Ak nejaká firma nebola schopná splniť určité požiadavky zo strany GPTW, nemohla byť súčasťou prieskumu a dostať záverečný certifikát.

V kategórii veľkých firiem sa medzi technologickými a finančnými gigantmi umiestnili najlepšie KPMP LLPT (10. Miesto), Cisco (11.), Adobe (12.), Deloitte (14) či NVIDIA (17. Miesto). Medzi malými a strednými podnikmi, kde patrí aj Ripple, dopadla najlepšie spoločnosť Asana, ktorá sa zaoberá informačnými technológiami.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.