Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Príde finálna exponenciála alebo je bull market za nami? VIP členstvo Trader 2.0 na 10 dní zdarma ti pomôže!

Článok

Jakub Kraľovanský
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

PR článok

Momentálne sa nachádzame v rozhodujúcej fáze možno celého bull marketu. Čas sa pomaly kráti a podľa stock to flow modelu sme už mali byť nad hranicou 100 000 dolárov za jeden Bitcoin. Práve v tomto kritickom čase vám môže pomôcť VIP členstvo od Trader 2.0 úplne zadarmo!

Rozhodujúci čas?!

,,Myslím si, že práve nasledujúce týždne sa rozhodne o všetkom. Keď sa pozrieme na stock to flow, on chain dáta či históriu, tak teraz sa bude rozhodovať. Ak má tento bull market pokračovať, tak už nemáme čas ísť do strany prípadne klesať. Práve teraz by mal prísť ten drvivý záver a finish, ktorý skončí exponenciálov na Bitcoine a altocinoch. Teraz by mal prísť ten najväčší ošiaľ a hajp. Samozrejme existuje aj možnosť, že vrchol už bol na 64 000 dolároch ale práve to sa dozvieme najbližšie týždne.“ – Jakub Kraľovanský.

VIP členstvo na 10 dní pre všetkých ZADARMO!

Od 20.09.21 do 30.09.21 bude celé VIP členstvo Trader2.0 otvorené pre širokú verejnosť. Vstúpiť do neho môže na týchto 10 dní úplne hocikto. Stačí len vyplniť registračný formulár.

Chcem VIP členstvo ZADARMO.

Máme tu možno poslednú korekciu tohto bull marketu a práve teraz sa rozhoduje absolútne o všetkom. Bude tento bull market pokračovať a môžeme sa tešiť na strhujúce finále a brutálne zisky alebo už nové ATH nebude? Práve o tom sa bude nasledujúce dni a týždne rozhodovať.

Čo obsahuje členstvo?

Predikcie, Mince so zápalnou šnúrou, MID-TERM coiny, fundamentálne coiny, zahraničné skupiny, VIP chat, HODL, či LIVE ROOM. To všetko nájdeš vo VIP členstve.

Každú jednu sekciu držíme na vysokej úrovni a máme niekoľko traderov. Fundamentálne analýzy a reporty poberáme zo zahraničných skupín, ktoré sú na tej najvyššej úrovni. Traderi si nájdu svoje hlavne pri predikciách a minciach so zápalnou šnúorou. Zatiaľ čo pri predikciách dostanú len analýzu a je už na nich ako ju odtradujú, tak pri minciach so zápalnou šnúrou dostáva človek presné vstupy a výstupy.

Okrem toho by som ešte spomenul LIVE ROOM, ktorý máme každý týždeň v utorok a štvrtok o [08:45]. Každý LIVE ROOM je zameraný na to, aby sme tam otvorili LIVE obchody. Tie potom počas dňa prípadne viac dní riadime. Spolu v jednej miestnosti obchodujeme. Ak však niekto nemôže prísť na LIVE ROOM, tak má k dispozícii záznam uložený na webe. Cieľom je dať hlavy dokopy a niečo z toho trhu dostať. Rovnako je cieľom aj zažiť si tie skutočné emócie pri obchodovaní spolu.

Prečo robíme takéto akcie?

Technická analýza je stále veľmi nepochopená. Drvivá väčšina ľudí si myslí, že je to len hore alebo dole. Len málokto chápe, že je to o štatistike a pravdepodobnosti. V minulosti sme robili tieto členstvá zdarma práve kvôli tomu aby sme ukázali nováčikom ako technická analýza skutočne funguje a čo od nej čakať. Tento krát to však práve robíme kvôli tomu rozhodujúcemu momentu.

Ak sa teraz naozaj láme chleba, tak sa bude rozhodovať úplne o všetkom a  chceme aby každý mal dostupných čo najviac informácií a vedel sa sám rozhodnúť.

Čim je členstvo Trader2.0 iné?

Dovolím si tvrdiť, že nikto nemá tak komplexné členstvo ako my. Človek môže využívať úplne všetky jeho časti, ale ak chce kľudne si môže vybrať len to čo mu vyhovuje. Stále sa zameriavame hlavne na trading a kryptomeny, ale okrem toho riešime aj FOREX, kapitálové trhy, HODL alebo silné fundamentálne coiny, ktoré by ešte mohli urobiť brutálne percentá. Poberáme aj množstvo zahraničných reportov z ktorých následne čerpáme.

Informácií je tak extrémne veľa a hlavne si myslím, že majú potrebnú kvalitu.

Záver

Ak sa stále rozhodujete či to s nami skúsiť na 10 dni zadarmo, tak si pozrite naše inštruktážne video k členstvu. Takto presne fungujeme.

PR článok

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.