Sme aj na sociálnych sieťach

Basic Attention Token

Prehliadač Brave dosiahol ďalší významný míľnik

Článok

brave
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Populárny blockchain prehliadač Brave, ktorý sa sústredí na anonymitu užívateľov, prekonal 40 miliónov stiahnutí, čím dosiahol ďalší významný míľnik.

Prehliadač, ktorý je úzko spätý s kryptomenou Basic Attention Token (BAT), je zďaleka najúspešnejšou kryptomenovou Android aplikáciou na trhu. Druhou najsťahovanejšou je aplikácia americkej zmenárne Coinbase, ktorá má však len niečo vyše 10 miliónov stiahnutí.

Brave má síce stále pred sebou dlhú cestu, aby dokázal konkurovať najpopulárnejším prehliadačom ako sú Mozilla či Chrome, no teší sa veľkej obľube a tak jeho cieľ dorovnať konkurenciu nie je nereálny. Dôležité je, že je populárny nielen u fanúšikov kryptomien, ale jeho vlastnosti súvisiace so súkromím a blokovaním nežiaducich reklám oceňujú aj bežní užívatelia.

Brave má výborne hodnotenie 4.45, čím sa radi medzi 10% najúspešnejších Android aplikácii. S počtom vyše 127 000 hodnotení sa dokonca zaraďuje medzi jedno percento najčastejšie hodnotených aplikácii na trhu.

Zaujímavé je, že úspech Brave sa zatiaľ neodzrkadľuje na cene kryptomeny Basic Attention Token (BAT). To sa však môže zmeniť v prípade príchodu novej vlny kryptomenového ošiaľu, kedy môže mať BAT vďaka prehliadaču značnú výhodu.

Kryptomena BAT je v prehliadači využívaná na odmeňovanie za tvorbu kvalitného obsahu a používatelia prehliadača Brave ju môžu získať aj ako odmenu za to, že sledujú reklamy.

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.