Sme aj na sociálnych sieťach

Basic Attention Token

Prehliadač Brave bude odmeňovať používateľov za sledovanie reklám

Avatar

Článok

zo dňa

brave-ads-reklamy

Decentralizovaný prehliadač Brave spustil službu Brave Ads, ktorá umožňuje používateľom prehliadača získavať odmeny za sledovanie reklám. Zavedenie tejto novinky bolo oznámenie na stránke Brave 24. apríla.

Tlačová správa uvádza, že používatelia Brave, teda open-source prehliadača, ktorý blokuje reklamy a sledovače webových stránok, môžu odteraz získať 70% podiel na príjmoch z reklám ako odmenu za to, že ich sledujú. Túto odmenu budú mať vypletanú vo forme natívnej kryptomeny Basic Attention Token (BAT).

Brave Ads tvrdí, že zaisťuje, aby sa reklamy ukazovali tým užívateľom, ktorí sa o ne naozaj zaujímajú. Služba zároveň znižuje náklady a tiež riziká týkajúce sa súkromia, bezpečnosti a podvodov.

,,So službou Brave Ads uvádzame na trh digitálnu reklamnú platformu, ktorá chráni užívateľov a ich dáta a zároveň ich odmeňuje za sledovanie reklám. Brave Ads sa tiež zameriava na zlepšenie ekonomiky a konverzie online reklamného priemyslu, aby vydavatelia a inzerenti mohli prosperovať bez sprostredkovateľov, ktorí zbierajú obrovské poplatky.”

V januári uzavrel Brave partnerstvo s portálom Cheddar, ktorý ponúkol svojim užívateľom tri mesiace voľného prístupu k ich prémiovému obsahu. Stačilo, aby na to použili prehliadač Brave.

Prehliadač Brave sa okrem toho v decembri 2018 stal predvoleným prehliadačom smartphone HTC Exodus 1, ktorý je označovaný za prvý natívny blockchain telefón na trhu.

Kryptomena Basic Attention Token (BAT) je aj vďaka tejto novinke jednou z mála, ktorej hodnota v tomto týždni rastie. BAT za posledných 7 dní vzrástol na cene voči doláru o 15% a aktuálne je 22. najhodnotnejšou kryptomenou podľa trhovej kapitalizácie.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Basic Attention Token

Získajte $10 v BAT a $3 v ZRX ako odmenu od Coinbase

Avatar

Článok

zo dňa

od

Coinbase bonus

Americká kryptozmenáreň Coinbase, ktorá má vo svojej oblasti dominantné postavenie na celom trhu, ponúka v rámci svojej platformy Coinbase Earn príležitosť získať “zadarmo” kryptomenu BAT v hodnote 10 dolárov a kryptomenu 0x (ZRX) v hodnote 3 dolárov.

Ak ešte nemáte vytvorený účet na Coinbase, zaregistrujte sa cez tento link. Pri prvom nákupe kryptomien v hodnote aspoň 100 dolárov, dostanete bonus 10 dolárov (resp. 8 eur).

Ak už ste na Coinbase, navštívte stránku Coinbase Earn, ktorá vám “zaplatí” za to, že sa dozviete nové informácie o Basic Attention (BAT) a 0x (ZRX).

Coinbase Earn

Coinbase vás týmto spôsobom odmení za to, že sa dozviete o kryptomenách čosi viac, čo je určite chvályhodné. Videá sú v angličtine, no sú krátke, nenásilné a ľahké na pochopenie. Nuž a ktovie, tých 13 dolárov môže mať raz oveľa vyššiu hodnotu…

  1. Link na Coinbase
  2. Link na Coinbase Earn pre získanie bonusov

Ak by ste chceli vedieť o Coinbase viac, prečítajte si našu recenziu.

Recenzia 3Commas: Take Profit + Stop Loss zároveň, Trailing Profit či obchodné boty. Všetko v jednej platforme

Čítať ďalej

Populárne

Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.

-

Upozornenie

CFD sú komplexné nástroje a nesú vysoké riziko straty finančných prostriedkov spôsobené finančnou pákou. 74% - 89% retailových investorov príde o peniaze pri obchodovaní s CFD. Mali by ste zvážiť, či rozumiete, ako CFD funguje a či si môžete dovoliť vysoké riziko straty vašich peňazí.

Viac informácii o možných rizikách nájdete tu.

-

Kryptonovinky.sk © 2019

-