Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bitcoin nad $3900, Binance Coin krásne rastie, volume je vysoko (7.3.)

Článok

r
r

7. marec – Stále vysoké volume, Bitcoin nad $3900 a altcoiny v zelených číslach. Prečítajte si náš dnešný rýchly pohľad trhu s kryptomenami.

Upozornenie: Ceny kryptomien, ktoré uvádzame v tomto článku, sú platné v čase jeho písania a v súčasnosti môžu byť iné.

Bitcoin (BTC)

Kráľ kryptomien posilnil za posledných 24 hodín o necelé jedno percent a nachádza sa nad úrovňou 3900 dolárov. Za posledných sedem dní je v pluse voči doláru o 1,35%.

BTC

7-dňový graf Bitcoin / CoinMarketCap

Ethereum (ETH)

Cena Ethereum sa za posledný deň voči doláru prakticky nepohla, stále je tesne pod $140. Ak ide o posledný týždeň, Ethereum je v pluse necelé percento.

eth

7-dňový graf Ethereum / CoinMarketCap

Ripple (XRP)

XRP rovnako ako Ethereum svoju cenu od nášho včerajšieho reportu takmer nezmenilo (-0,15%) a je na úrovni okolo $0.315. Z týždenného pohľadu je Ripple v pluse o necelé percento.

XRP

7-dňový graf XRP / CoinMarketCap

Top skokani

Za posledných 24 hodín posilnila voči doláru najviac kryptomena Binance Coin (BNB) a to až o 15 percent. Ešte krajší je pohľad na graf za posledných 7 dní – tam je BNB v pluse až 53%.

Darilo sa aj tým, ktorí držia EOS, ktorý posilnil o takmer 6% za posledný deň a o 23% v priebehu posledných sedem dní.

Spomenúť treba aj menej známy ABBC Coin, ktorý je azda najväčším skokanom. Na CoinMarketCap je už 22. najhodnotnejšou kryptomenou, k čomu prispel najmä rast o 159% v priebehu posledného týždňa. Len včera zaznamenala táto kryptomena nárast o 65%.

Voči Bitcoinu sa spomedzi top kryptomien darilo v posledných 24 hodinách najviac Binance Coin (+14%), Litecoinu (+5%), Ontology (+4%) a spomínanému ABBC Coinu (+63%)

Trhová kapitalizácia, dominancia BTC a volume

Dominancia BTC na trhu sa prakticky nezmenila – stále je na úrovni okolo 51,5%. Trhová kapitalizácia stúpla na 133,5 miliardy dolárov, čo je zhruba o 1,5 miliardy viac než včera. Volume (objem obchodov) je podľa CoinMarketCapu 31 miliárd dolárov, čo je výrazne viac, než prevažnú časť minulého roka a skôr v tomto smere pripomína obdobie posledného bullrunu.

Takýto krátky report nájdete na kryptonovinkách každé ráno. Spomíname v ňom len kryptomeny, ktoré patria medzi 50 najhodnotnejších podľa aktuálnych dát CoinMarketCapu.

Zdroj dát a screenshotov: CoinMarketCap, 360Coin

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.