Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Prehľad trhu (25.3.): Skokanom dňa Binance Coin, Bitcoin sa nehýbe

Článok

Bnb rast

25.3.2019 – Pokiaľ ide o Bitcoin, za posledný deň sa neudialo nič zaujímavé. Počas vyčkávania na jeho pohyb zaznamenali ďalšie altcoiny pekne rasty.

Upozornenie: Ceny kryptomien, ktoré uvádzame v tomto článku, sú platné v čase jeho písania a v súčasnosti môžu byť iné.

Bitcoin

Ako sme naznačili už v úvode, hodnota Bitcoinu sa oproti včerajšku takmer vôbec nezmenila. Aktuálne je 4035 dolárov, čo je o 0,36% viac než včera a o 0,05% viac, než takto pred týždňom.

7-dňový graf Bitcoin / CoinMarketCap

Ethereum

Druhá najhodnotnejšia kryptomena podľa kapitalizácie Ethereum posilnila za posledný deň o zanedbateľných 0,29%, no z týždenného pohľadu je v mínuse takmer 2 percentá. Jedno ETH aktuálne stojí podľa CoinMarketCapu $137,70.

7-dňový graf Ethereum / CoinMarketCap

Ripple (XRP)

Ripple za posledný deň kleslo takmer o pol percenta aktuálne stojí $0,309. Za 7 dní je v mínuse 2,58%.

7-dňový graf XRP / CoinMarketCap

Skokani a prepadáky

Skokanom dňa je Binance Coin (BNB), ktorý ťaží zo včerajšieho oznámenia o zmene pravidiel Binance Launchpadu (článok na našom webe už čoskoro). BNB, ktorý je už siedmou najhodnotnejšou kryptomenou na trhu, posilnil o 12,50% a za týždeň je v pluse 6,86%. Za posledný deň sa darilo aj Ox (+6%), ICON (+7%) či Huobi tokenu (+6%). Z týždenného pohľadu sú top skokanmi RavenCoin (+87%), Tezos (36%) a Cardano (20%).

Najvýraznejšie straty zaznamenali za posledný deň Crypto.com Chain (-15%), OmiseGo (-6%) či RavenCoin (-5%).

Kapitalizácia, volume, dominancia BTC

Kapitalizácia opäť vzrástla nad 140 miliárd dolárov pri nezmenenej dominancií Bitcoinu n úrovni 50.6%. Volume je opäť nad 30 miliardami dolárov, no či ide o reálne číslo je minimálne diskutabilné.

Takýto krátky report nájdete na kryptonovinkách každé ráno. Spomíname v ňom len kryptomeny, ktoré patria medzi 50 najhodnotnejších podľa aktuálnych dát CoinMarketCapu.

Zdroj dát a screenshotov: CoinMarketCap, 360Coin

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.