Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Prehľad trhu (30.7.): Trh padá, bitcoin pod $9500

Článok

prehlad-trhu-bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

10.7.2019 – Bitcoin v posledných 24 hodinách opäť oslabil. Nedarí sa ani altcoinom, ktoré väčšinou klesajú tiež.

Upozornenie: Ceny kryptomien, ktoré uvádzame v tomto článku, sú platné v čase jeho písania a v súčasnosti môžu byť iné. Aktuálne ceny kryptomien nájdete v tejto našej sekcii

Bitcoin

Bitcoin oslabil za posledný deň o ďalších 1,5% a aktuálne sa obchoduje pod cenou 9500 dolárov. V porovnaní s minulým utorkom je to pokles o 6,5%.

btc

Ethereum

Cena Ethereum klesla o dve percentá na 208 dolárov. Takto pred siedmimi dňami bola hodnota ETH vyššia o takmer tri percentá.

eth

XRP (Ripple)

XRP oslabilo za posledných 24 hodín o 0,5% na 0,309 USD. Je to zároveň o necelých 2,5% menej než pred 7 dňami.

xrp

Top skokani a prepadáky

Väčšina altcoinov je v priebehu posledného dňa v červených číslach. Vo výraznejšom pluse sú len KuCoin Shares (+16%) a Crypto.com Chain (+11%). Najhoršie za posledný deň dopadli Chainlink (-8%), Basic Attention Token (-6,5%) a Nano (-7%).

Trhová kapitalizácia, dominancia BTC, volume

Kapitalizácia trhu je na hodnote 262 miliárd dolárov, čo je o tri miliardy menej než včera. Dominancia Bitcoinu je 64.5%, teda tam, kde aj včera. Volume je podľa CoinMarketCapu len 45 miliárd dolárov, z toho tvoria objemy obchodovania s bitcoinom len 13,5 miliardy. Onchainfx.com podľa svojej prísnejšej metodiky uvádza volume bitcoinu dokonca len na úrovni 657 miliónov dolárov.

Takýto krátky report nájdete na kryptonovinkách každé ráno. Spomíname v ňom len kryptomeny, ktoré patria medzi 50 najhodnotnejších podľa aktuálnych dát CoinMarketCapu.

Zdroj dát a screenshotov: CoinMarketCap, 360Coin

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.