Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

,,Posledné týždne ukázali dôležitosť Bitcoinu“ – Jakub Kraľovanský

Článok

Jakub Kraľovanský
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

PR článok

V dnešnom článku sa podrobnejšie pozrieme na tému Bitcoinu a kryptomeny. Čo to vlastne ten Bitcoin je a prečo sú posledné týždne pre jeho ďalšiu existenciu tak dôležité. Rovnako si ukážeme spôsob ako môžete na bitcoine zarábať aj vy.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

V tomto krátkom rozhovore sme vyspovedali Jakuba Kraľovanského, ktorý je zakladateľ komunity Trader 2.0

Čo je Bitcoin?

Najväčší problém Bitcoinu je ten, že ho nejde vysvetliť jednoducho.  Ak by sme sa pozreli na rôzne poučky na internete, tak by sme sa z toho zbláznili. V jednoduchosti povedané Bitcoin je kryptomena, ktorá je decentralizovaná /nemá žiadne centrum/ a funguje na technológii blockchain. Už len z tohto vysvetlenia vás môže napadnúť veľa otázok a preto by som odporučil moju sériu ,,Cesta k Bitcoinu.“ Je to séria šiestich krátkych videí, kde presne vysvetľuje ako sme sa dostali k Bitcoinu a prečo je tak výnimočný.

Prečo je teda taký výnimočný?

Tak, kde začať? V prvom rade je ho obmedzené množstvo a to konkrétne 21 miliónov mincí. Nikdy ich teda nebude viac. Za druhú Bitcoin nespadá pod žiadnu krajinu, takže je to nezávislá mena. Doslova mena ľudí. Navyše je založený na kryptografii, takže jeho procesy a fungovanie sú presne dané na základe matematiky a kryptografie. Okrem toho je aj decentralizovaný, takže nemá žiadne centrum, ktoré by sa dalo napadnúť.

Tých argumentov je naozaj veľa. Znova len odporučím pozrieť si sériu ,,Cesta k Bitcoinu.“

Veľa ľudí si myslí, že Bitcoin je len súčasný trend a táto ,,bublina“ čoskoro spľasne a zanikne. Je to naozaj len krátkodobé alebo tu Bitcoin s nami zotrvá?

Osobne si myslím, že Bitcoin s nami zotrvá a posledné mesiace a roky to len potvrdzujú. Kedysi to bola len záležitosť pár ekonómov a informatikov. Dnes je Bitcoin legálnym platidlom v Salvádore a firmy vo veľkom investujú tak ako do Bitcoinu, tak aj do blockchainových firiem.

Je to jednoducho niečo nové čo tu prirodzene prišlo. Tak ako kedysi prišli bankomatové karty a bolo to divné. Rovnako ako prišiel internet banking a bolo to divné, tak rovnako je to aj s Bitcoinom.

Čo však má urobiť bežný človek ak o Bitcoine nevie naozaj nič a chcel by sa o ňom aj celom fungovaní dozvedieť viac?

Mojím zameraním v projekte Trader 2.0 je vytvorenie kryptomenovej komunity, kde si navzájom pomáhame a radíme si v oblasti kryptomien. Samozrejme máme množstvo informácií a článkov, ktoré robíme zadarmo, ale potom máme aj platené sekcie. Práve táto platená sekcia bude momentálna od 05.04.22 do 12.04.22 dostupná pre všetkých úplne zdarma. Stačí len vyplniť registračný formulár.

Takže ak tomu správne chápem. Ak som úplný začiatočník a o kryptomenách neviem absolútne nič, tak môžem využiť platené služby tvojej komunity na 7 dní zdarma?

Áno presne tak. Úplne každý sa môže prihlásiť a dostane všetky potrebné informácie, ktoré na začiatok potrebuje. Čo sú kryptomeny? Kde ich nakúpiť? Na čo si dať pozor? Základné rozdelenie. Základné chyby. Jednoducho všetko od A po Z na striebornom podnose.

Aha tak to znie veľmi zaujímavo. Akú hodnotu mi to vlastne dá? Je to nezáväzné?

Téma Bitcoin a kryptomeny sú stále na Slovensku veľmi nové. Informácií je málo a práve preto robíme pravidelne takéto akcie a dávame možnosť širokej verejnosti vstúpiť na 7 dní do našej skupiny aby sa dozvedeli všetko. Už hneď pri registrácii sa dozvedia čo sú kryptomeny a rovno im pošleme aj návody na rôzne burzy či aplikácie. Počas 7 dní sa dozvedia akým základným chybám sa majú vyhnúť a ako fungujú kryptomeny z hľadiska ich ceny.

Každého jedného človeka tam doslova povedieme za ruku a ukážeme mu všetky príležitosti, ale aj nástrahy, ktoré vo svete kryptomien sú.

Chcem skúsiť kryptomenovú skupinu na 7 dní ZADARMO!

Myslíš si, že ľudia práve teraz začínajú chápať podstate kryptomien?

Na Ukrajine a v Rusku určite. Dá sa povedať, že zo dňa na deň s aim zmenila situácia. Rubeľ rekordne oslabil a začal sa beh na banky. Ľudia vo veľkom šli do bánk aby vytiahli svoje životné úspory. To im nie vždy bolo umožnené. Rovnako mnoho ľudí na Ukrajine muselo zo dňa na deň odísť zo svojich domov a zbalili sa len do jednej cestovnej tašky. Celý svoj život mali v jednej taške. Práve v tomto je bitcoin tak unikátny. Nepatrí žiadnemu štátu a nikto ho nemôže len tak zákazať. Navyše si ho môžem zobrať kdekoľvek so sebou.

Máš ešte niečo čo by si chcel povedať na záver?

Bitcoin a celkovo kryptomeny sú podľa mňa obrovská šanca najbližších rokov a práve teraz ľudia začínajú chápať, že FIAT meny, ktoré bežne používame aj bankový systém môžu zo dňa na deň zakázať. Práve tieot mesiace si ľudia začínajú uvedomovať, že aj tak veľká mena ako rubeľ môže stratiť aj polovicu svojej hodnoty a že peniaze v banke si nemusia len tak ľahko vybrať. Ja naozaj vrelo odporúčam využiť služby našej skupiny na 7 dní zdarma, pretože vám to môže dať úplne iný pohľad na Bitcoin a krypotmeny.

PR článok

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.