Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Populárny trejder Willy Woo: Bitcoin bullrun začal na 99%, chýba jediné potvrdenie

Článok

Willy Woo Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Najväčšia kryptomena súčasnosti Bitcoin sa dostal do parabolickej fázy a v tomto týždni vytvoril svoje ročné cenové maximum, keď sa pozrel už nad cenu 8300 dolárov. Populárny krypto-analytik Willy Woo na margo toho vyhlásil, že na 99% sa už začal bullmarket.

Medvedí trh sa zdá sa definitívne blíži ku koncu. Väčšina dostupných dát a indikátorov naznačuje, že bullrun sa už začal, čo prekvapilo aj tých analytikov, ktorí očakávali príchod býčieho trhu v roku 2019, no nie až tak skoro. Prekvapujúce bolo, akým ľahkým spôsobom sa Bitcoin dokázal dostať cez hranicu 6000 dolárov, ktorá minulý rok predstavovala silný support. Ešte viac azda prekvapilo to, že Bitcoin sa následne dokázal ľahko prehrýzť až nad 8000 USD. Väčšina analytikov preto musela pristúpiť k úprave svojich prognóz a akceptácii, že medvedí trh môže byť definitívne minulosťou.

Prekvapilo to aj Willyho Wooa, kryptomenového analytika, ktorého odporúčania sleduje na Twitteri viac než 95 tisíc ľudí. Je to práve ten trejder, ktorý v apríli spravil anketu s mnohými prominentnými osobnosťami z kryptosveta s otázkou, či už Bitcoin našiel svoje dno. Viac o tejto ankete sa dočítate tu.

13. mája Woo “tweetol“, že prekríženie 200-dňového moving avarage (200DMA), respektíve kĺzavého priemeru, je takmer isté znamenie býčieho trhu. Graf, ktorý doložil k svojmu príspevku znázorňuje, že aj najkonzervatívnejšia podpora trendovej línie by dala Bitcoin nad túto úroveň.

 ,,V 10-ročnej histórii Bitcoinu prekonanie 200 dňovej moving avarage  (modrá čiara) v rôznom merateľnom čase (dajme tomu 8 týždňov) signalizovalo bullrun. Aj pri super-konzervatívnej trendovej línii supportu sme nad 200DMA. Bull sezóna je na 99% tu.” skonštatoval.

Užívateľ Pedro Semeano sa ho snažil upozorniť, že Bitcoin v máji 2014 prekročil 200DMA, ale neznamenalo to preňho dno a podpichol, že možno tentokrát budú zábery Wooa chybné. On reagoval takto: ,,200DMA, nie EMA. Môže prekrížiť 200DMA, avšak musí zostať prekrížená aspoň 6-8 týždňov.“

Potvrdeniu bullrunu vraj chyba len jedna vec

Aby mal Willy Woo 100% istotu, že sa už začal býčí trh, údajne mu chýba ešte jedno potvrdenie. Ide o bitcoinove on-chain volume, ktoré označil ako “proxy” pre dlhodobú aktivitu investorov. V súčasnom parabolickom vzostupe hu však nebudeme podľa Wooa zreteľne vidieť. Namiesto toho by sme vraj mali počkať na najbližší ťah (očakávanú korekciu) a potom reagovať. ,,Teraz čakáme na to, či začne on-chain volume stúpať. On-chain volume je ako proxy pre dlhodobých investorov. To je to, čo chceme vidieť na 100% potvrdenie (bullrunu). Počkajte si, kým sa cena konsoliduje zo svojho súčasného exponenciálneho rastu a ako/či investori začnú “BTFD“ (BTFD=buy the fu*kin dip = nakupovať pri páde)”.

Na záver Woo priložil ešte jeden graf. ,,Taktiež potrebujeme, aby bola cena overená pomocou rastu on-chain volume z tohto bodu (pozrite na graf). Pravdepodobne dostaneme potvrdenie v najbližších 4-8 týždňoch. Osobne si myslím, že na 1. apríl  a na cenu 4300 dolárov sa bude v budúcnosti spomínať ako na poslednú zástavku pred začiatkom bullrunu v roku 2019.”

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.