Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Pompliano má v úmysle presvedčiť Schiffa, že Bitcoin je dobrá investícia

Článok

Anthony Pompliano
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Peter Schiff, investičný veterán, ktorý sa sústredí najmä na zlato, prijal pozvanie na diskusiu s bitcoinovým odborníkom Anthonym Pomplianom.

Pompliano, alebo ak chcete “Pomp”, ktorý je zakladateľom a partnerom spoločnosti Morgan Creek Digital, si pred stretnutím stanovil jasný cieľ – chce Schiffa presvedčiť, že Bitcoin je dobrá investícia. ,,Peter by mal dostáť veľké uznanie za to, že súhlasí s diskusiou. Dúfam,  že bude odchádzať ako človek, ktorý verí v Bitcoin,” napísal k informácií o diskusií, ktorá by sa mala konať na CNBC, no jej dátum ešte nie je známy.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Schiff bol doteraz ohľadom Bitcoinu skeptikom, pričom vždy popri tom obhajoval ako lepšiu investíciu zlato. Tento týždeň však hodnota jeho bitcoinových “úspor”, hoci to neplánoval, stúpla. Nakoľko mu v minulosti priateľ vytvoril bitcoinovú adresu a preriekol sa, že drží nejaké bitcoiny, Pompliano spustil na Twitteri reťazovú reakciu, vďaka ktorej dostal od bitcoinovej komunity malé dotácie, ktoré sa vyšplhali až k hodnote 0,208 BTC (cca 2400 dolárov).

Medzitým však Shiff zostáva verný svojim názorom a poukázal na Twitteri aj na súčasný prepad Bitcoinu, ktorý klesol zo stredy na štvrtok o vyše 10%. ,,V skutočnosti jedným z hlavných dôvodov, prečo Bitcoin rástol, bolo , že zlato zlyhávalo. Avšak zlato teraz konečne rastie, takže investori nemajú dôvod zaujímať sa o jeho digitálnu imitáciu,” uviedol.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.