Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Podvod, alebo oznámenie, ktoré zmení kryptosvet? Zajtra sa dozvieme, ako to je s Verge (XVG)

Článok

Verge
Verge

So špekuláciami a skepticizmom začal minulý mesiac crowdfunding kryptomeny Verge, ktorej cieľom bolo zhromaždiť 75 miliónov kryptomeny XVG.

Cieľom tejto kampane bolo prispieť k uzavretiu veľkého partnerstva, ktoré by malo byť odhalené v blízkej budúcnosti. Následne po splnení stanoveného cieľa jeden z hlavných tvorcov Verge Justin Sunerok povedal, že meno významného partnera bude oznámené 17. apríla.

,,Všetci, ktorí na to čakali na tento moment, budú naozaj šťastní. Neexistuje žiadny spôsob, ako byť nešťastný, pokiaľ ide o mincu, ktorú milujete a tá vstúpi na obrovský trh s exkluzívnou adaptáciou. Viem, že to bude exkluzívne veľmi dlhý čas,” povedal Sunerok v rozhovore na YouTube v šou The Larry and Joe Show, pričom vyslovené bolo aj to, že toto oznámenie pozitívne zmení celý trh s kryptomenami.

Ide o podvod?

Kritici Verge sa však prikláňajú skôr k názoru, že investori do XVG sa stávajú obeťou podvodu, pričom ich názor podporujú aj informácie o tom, že developeri XVG v priebehu posledných dní presunuli obrovské sumy tokenov XVG, čím sa snažia zbaviť svojich podielov, kým celá bublina praskne. Developeri Verge sa síce voči týmto informáciám ohradili a tvrdia, že presuny urobili, aby zaplatili integráciu Ledger, CTO tejto spoločnosti na Reddite informoval, že o ničom takom nevie.

,,Mali by ste sa hanbiť za to, že beriete peniaze od vašej komunity, aby ste si zabezpečili partnerstvo. Videl som správy o tom, že Ledger nevie o integrácii Verge a Ledger zároveň informoval o tom, že táto služba stojí len 20 tisíc dolárov. Čo si o tom myslíte?,” spýtal sa na Twitteri Johnny Hernandez.

Uvidíme zajtra

Či ide len o lacné zneužitie dôvery investorov, alebo skutočne veľké oznámenie, ktoré má prispieť celému trhu s kryptomenami, sa dozvieme už zajtra. Najčastejšie je za možného partnera Verge považovaná spoločnosť TokenPay, čo však poprel jej CEO Derek Capo. Ten vo svojom oficiálnom stanovisku uviedol, že to nie je pravda, hoci priznal, že v budúcnosti majú v pláne integrovať tokeny XVG do ich služieb.

Ak ste do Verge investovali, držíme palce, aby vám vaša investícia priniesla želaný risk. A pokiaľ by išlo o prelomové oznámenie, ktoré podporí celý kryptosvet, budeme ešte štastnejší.  V prípade Verge zrejme ale platí stará pravdivá fráza, že musíme dúfať v to najlepšie, no zároveň byť pripravení na to najhoršie.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.