Sme aj na sociálnych sieťach

Basic Attention Token

Počet publisherov na Brave narástol za rok o 1200%

Článok

brave

Počet publisherov decentralizovaného prehliadača Brave sa za posledný rok zvýšil o 1200%. Informoval o tom portál Decrypt, ktorý sa odvoláva na údaje z BATGrowth – webovej stránky, ktorá monitoruje používanie tejto aplikácie.

Kým pred rokom využívalo službu Brave Reward pre odmeňovanie tvorcov obsahu za ich kvalitnú prácu len 18 931 publisherov (vydavateľov), dnes je to už viac ako 230 tisíc.

Pokiaľ ide o webové stránky, Brave Reward využíva 29 278 portálov vrátane známych značiek ako sú Washington Post či Smithsonian Magazine.

Na Twitteri využíva tento produkt 17 417 publisherov, na Reddite 2 917 a na YouTube až 166 698.  Nezaostáva ani Twitch s 12 tisíc vydavateľmi.

So zaujímavou novinkou prišiel Brave aj v úvode augusta, keď oznámil, že rozbehol podporu pre funkciu tipovania (prepitného) za kvalitné príspevky na sociálnej sieti Twitter. Všetky príspevky pre publisherov sú vydávane pomocou kryptomeny Bassic Attention Token (BAT).

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne