Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Peter Brandt, tri poznámky k rastu a začiatok nového Bitcoin bullrunu?

Článok

brandt-bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Wall Street veterán Peter Brandt, ktorý sa pred pár rokmi na staré kolená začal venovať aj skúmaniu a obchodovaniu Bitcoinu, publikoval 8. januára “tweet“, ktorý vzbudil pozornosť mnohých médií.

Položil si v ňom otázku, či posledné pohyby Bitcoinu smerom hore spustili nový bitcoinový bullrun. V rámci tweetu upozornil na tri kľúčové faktory:

  • Trh si ustrážil dôležitý support a odrazil sa od dna viacročného rastového kanála
  • Videli sme malý Head&Shoulders na dne denného grafu
  • Čaká sa na prerazenie vyše 6-mesačného klesajúceho kanála

Následne Brandt odpovedal na svoju otázku, či už začal nový bullrun odpoveďou s podmienkou: ,,Ak už bolo dosť kryptokultistov vytrasených od 17.decembra z trhu, potom áno. Ak nie, tak nie.“  

V rámci diskusie mu bola následne položená otázka, či si myslí, že už nastal čas na nový bullrun, pretože investori očakávali, že nakúpia za nižšie ceny. ,,Myslím si, že to môže byť naopak. Ak nižšiu cenu čaká veľa ľudí, môžu čakať navždy,” uviedol trefne, čím pripomenul obdobie, kedy sa Bitcoin v roku 2018 obchodoval za niečo vyše 3000 dolárov, no väčšina ľudí čakala na ešte výhodnejšiu nákupnú príležitosť, ktorá nikdy neprišla.

Brandt si získal v kryptokomunite uznanie vďaka viacerým úspešným predikciám. Medzi tie najznámejšie patrí úspešné predvídanie stropu posledného veľkého bullrunu, kedy označil hranicu 20 tisíc dolárov za Bitcoin ako maximálny strop vtedajšieho rastu.

Hoci jeho posledný tweet vlieva Bitcoinu šancu na ďalší rast, treba upozorniť, že len nedávno pripustil aj možnosť poklesu ceny k úrovniam okolo 2760 dolárov, čo by predstavovalo 80% korekciu po predchádzajúcom minuloročnom raste k takmer 14 tisíc USD. Korekcie až 80% v minulosti u Bitcoinu už nastali, pričom Brandt ich do svojich analýz rád zahŕňa.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.