Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Peter Brandt: Bitcoin môže padnúť k $5500. Willy Woo tiež nevylučuje ďalšie oslabenie

Článok

Bitcoin medveď
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Cena Bitcoinu sa prepadla za posledný týždeň o vyše 20 percent a v čase písania tohto článku sa nachádza na úrovni približne 6700 dolárov. Podľa rešpektovaného tradera Petera Brandta by sa však fanúšikovia bitcoinu mali pripraviť na to, že môže ísť ešte nižšie.

Peter Brandt sa k hodnote Bitcoinu vyjadril naposledy 21. novembra, teda ešte pred víkendovým „crashom”. Vo svojom “tweete“ upozornil, že Bitcoin môže klesnúť až k cene 5500 dolárov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Môj cieľ je nastavený na 5500 dolárov, nie je to ďaleko od dnešného minima. Myslím si však, že prekvapujúca bude skôr dĺžka a charakter trhu,” upozornil. ,,Mám na mysli júl 2020. To unaví býkov skôr, než cenová korekcia.”

Peter brandt je tak ďalším známym investorom do bitcoinu, ktorý začína pochybovať o tom, že blížiaci sa halving, ktorý sa udeje v máji 2020, bude viesť k rapídnemu rastu ceny bitcoinu. Populárny model “stock-to-flow” predpovedá hodnotu bitcoinu do budúceho mája na úrovni 8300 USD. Tone Vays si myslí, že efekt halvingu by mal byť badateľný na cene bitcoinu už niekoľko mesiacov vopred a keďže zatiaľ nič také neevidujeme, bitcoin môže klesnúť ešte nižšie.

Willy Woo nevylučuje, že by mohol padnúť niekde na úroveň 4500 dolárov.  ,,Očakávam, že sa výrazne zvýši volatilita. Krátkodobo som medvedí, to je všetko, čo k tomu poviem. Neočakávajte, že vývoj ceny sa bude opakovať ako u predchádzajúcich halvingov,” upozornil minulý týždeň.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.