Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

PayPal má takmer hotovú “super aplikáciu“ na správu kryptomien

Článok

PayPal
Pixabay.com

Platobný gigant PayPal oznámil, že už v dohľadnej dobe predstaví svoju novú aplikáciu pre kryptomeny, ktorá bude mať mnoho nových a údajne výnimočných funkcii.

PayPal potvrdil túto novinku počas zverejňovania hospodárskych výsledkov za druhý kvartál 2021. Počas tzv. “earning callu” s investormi generálny riaditeľ firmy Dan Schulman prezradil, že kód aplikácie bol dokončený a že PayPal ju sprístupní v rámci USA už v nasledujúcich mesiacoch.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Nová aplikácia, ktorá bude fungovať ako pokročilá kryptomenová peňaženka, by mala prinášať rôzne funkcie správy digitálnych aktív, prvky známe z DeFi sektora či funkcie pre posielanie správ medzi jej užívateľmi. ,,Bude jedinečná. Bude poháňaná pokročilými schopnosťami umelej inteligencie a strojového učenia,” opísal pripravovaný produkt Schulman.

PayPal sa pochválil, že k 30.6. mal už viac než 400 miliónov aktívnych užívateľských účtov, pričom celkový objem platieb za druhý kvartál skrz služby PayPal činil 311 miliárd dolárov. PayPal vlastní aj populárnu platobnú firmu Venmo so 76 miliónmi používateľov, skrz ktorú sa realizovali v druhom štvrťroku platby v hodnote 58 miliárd dolárov. PayPal aj Venmo ponúkajú už niekoľko mesiacov možnosti pre kúpu a správu digitálnych mien, čo prispelo aj hospodárskym výsledkom firmy.

,,Sme jednou z niekoľkých platobných spoločnosti, ktoré umožňujú spotrebiteľom používať kryptomeny ako zdroj financovania. Vidíme silný trend prijatia a obchodovania kryptomien na Vemno,“ odkázal Schulman akcionárom spoločnosti.

Zdroj:  cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu



© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.