Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Opera spustila prehliadač s kryptopeňaženkou a podporou pre Web3 + VIDEO

Článok

opera60
opera60

Popredný webový prehliadač Opera vydal novú verziu svojho browsera so zabudovanou kryptopeňaženkou.

Nový prehliadač Opera 60 (kódové označenie Reborn3) obsahuje natívnu kryptopeňaženku Opera Wallet a Web 3 explorer, ktorý umožní používateľom vykonávať transakcie a komunikovať s internetom založeným na blockchaine, ktorý je známy tiež ako Web 3. Prehliadač tiež poskytuje funkciu privátnej siete (VPN) v snahe zvýšiť súkromie a bezpečnosť používateľov.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

VIDEO: Oficiálne promo video

Peňaženka Opery je údajne synchronizovaná s kryptopeňaženkou Opery určenou pre smartphóny, čo znamená, že kľúče k peňaženke nikdy neopúšťajú smartfóny používateľov. ,,V praxi vždy, keď sa potrebujú identifikovať na webovej stránke Web 3 alebo podpísať transakciu na blockchaine, používatelia dostanú oznámenie na ich smartphone. Môžu ho potvrdiť rovnakým spôsobom, ako odomknú svoj systém, napríklad pomocou rozpoznávania tváre alebo odtlačku prsta,” vysvetľuje Opera.

VIDEO: Prvý pohľad na Opera Reborn 3

Opera už v júli minulého roka pridala peňaženku do svojho prehliadača určeného pre Android. Produktový manažér Opery Charles Hame vtedy povedal, že iniciatíva Opery v tejto oblasti môže urýchliť prechod kryptomien zo špekulácií a investícií do skutočných platieb a transakcií v každodennom živote.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.