Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Novogratz si pohneval Ripple a označil Bitcoin za najlepšiu voľbu

Článok

Michael Novogratz

Americký miliardár Mike Novogratz, ktorý je zakladateľom, generálnym riaditeľom a zároveň väčšinovým akcionárom digitálnej kryptobanky Galaxy Digital, sa v sérii “tweetov“ vyjadril na adresu Bitcoinu a tiež kryptomeny XRP, za ktorou stojí firma Ripple.

Mike Novogratz priznal, že je prekvapený tým, ako sa aktuálne darí altcoinom. Osobitne upozornil aj na XRP, ktorého výraznejší rast v porovnaní s Bitcoinom nečakal. Dodal však aj to, že Biitcoin je podľa neho stále najlepším prístavom pre bezpečnú kryptoinvestíciu.

CEO Digital Galaxy nedávno pohneval spoločnosť Ripple tým, že vo svojej perspektíve podhodnotil potenciál kryptomeny XRP a povedal, že nechápe princípu, akým spôsobom spoločnosť Ripple riadi svoj podiel v tejto kryptomene. Generálneho riaditeľa Ripple Brada Garlinghousea rozrušil aj myšlienkou o tom, že Ripple by mala zvážiť obmedzenie obchodovania XRP na voľnom trhu.

Novogrtz sa neskôr pokúsil spor s Ripple upokojiť na Twitteri: ,,Galaxy Digital je veľkým investorom do Ripple Labs. Bol by som rád, keby sa im darilo. Brad Garlinghouse odvádza výbornú prácu ako generálny riaditeľ.”

Novogratz následne na Twitteri priznal, že pokiaľ ide o jeho osobné investície, v priebehu posledných 15 mesiacov longoval takmer sólovo výhradne Bitcoin voči doláru.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne