Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Novogratz si pohneval Ripple a označil Bitcoin za najlepšiu voľbu

Článok

Michael Novogratz
Michael Novogratz

Americký miliardár Mike Novogratz, ktorý je zakladateľom, generálnym riaditeľom a zároveň väčšinovým akcionárom digitálnej kryptobanky Galaxy Digital, sa v sérii “tweetov“ vyjadril na adresu Bitcoinu a tiež kryptomeny XRP, za ktorou stojí firma Ripple.

Mike Novogratz priznal, že je prekvapený tým, ako sa aktuálne darí altcoinom. Osobitne upozornil aj na XRP, ktorého výraznejší rast v porovnaní s Bitcoinom nečakal. Dodal však aj to, že Biitcoin je podľa neho stále najlepším prístavom pre bezpečnú kryptoinvestíciu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

CEO Digital Galaxy nedávno pohneval spoločnosť Ripple tým, že vo svojej perspektíve podhodnotil potenciál kryptomeny XRP a povedal, že nechápe princípu, akým spôsobom spoločnosť Ripple riadi svoj podiel v tejto kryptomene. Generálneho riaditeľa Ripple Brada Garlinghousea rozrušil aj myšlienkou o tom, že Ripple by mala zvážiť obmedzenie obchodovania XRP na voľnom trhu.

Novogrtz sa neskôr pokúsil spor s Ripple upokojiť na Twitteri: ,,Galaxy Digital je veľkým investorom do Ripple Labs. Bol by som rád, keby sa im darilo. Brad Garlinghouse odvádza výbornú prácu ako generálny riaditeľ.”

Novogratz následne na Twitteri priznal, že pokiaľ ide o jeho osobné investície, v priebehu posledných 15 mesiacov longoval takmer sólovo výhradne Bitcoin voči doláru.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.