Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

NEPOTVRDENÉ: Samsung Galaxy S10 bude mať implementovanú peňaženku Enjin, ENJ a BAT raketovo rastú

Článok

Eni
Eni

Kryptopeňaženka Enjin Wallet  by mala byť podľa zatiaľ neoficiálnych správ implementovaná do novej vlajkovej lode značky Samsung smartphone-u Samsung Galaxy S10.

Informoval o tom v pondelok 25. februára portál Asia Crypto Today, ktorý sa odvoláva na svoje anonymné zdroje z prostredia juhokórejského technologického giganta.

Okrem tejto správy na internet unikol aj obrazový materiál, ktorý mala zverejniť spoločnosť Twordl – druhá najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Južnej Kórei. Na obrazovku môžete vidieť screenshot peňaženky Enjin Wallet, ktorá je použitá na transakciu kryptomeny Ethereum. Na obrázku je však vidieť aj podporu pre kryptomeny Enjin (ENJ)Basic Attention Token (BAT). V oboch prípadoch ide o ERC-20 tokeny, ktoré sú využívané v rámci digitálnej reklamy.

Screenshot z S10

Ak sa tieto neoverené informácie potvrdia, Enjin Wallet sa stane kryptopeňaženkou, ku ktorej získa podľa Asia Cryto Today prístup približne 31 miliónov používateľov. Peňaženka na svojej oficiálnej stránke uvádza, že podporuje okrem Bitcoinu, Ethereum a Litecoin aj ERC-20, ERC721 a ERC-1155 tokeny,

Enjin je známy vďaka spusteniu ERC-1155 tokenov, ktoré sa používajú na nákup a predaj digitálnych položiek vo videohrách a na vytvorenie digitálneho vlastníctva. Peňaženku je možné nainštalovať na operačné systémy Android a IOS.

Samsung zatiaľ nič nepotvrdil

Samsung predstavil model Galaxy S10 minulú stredu v San Franciscu. Bolo potvrdené, že bude mať ukladací priestor pre privátne kľúče, no zatiaľ nebolo oficiálne spomenuté, či súčasťou bude aj nainštalovaná kryptopeňaženka. Nič také sa nespomína ani v oficiálnych promo materiáloch, hoci Samsung intenzívne propaguje všetky ostatné novinky nového modelu.

Helsin Kim, juhokórejský analytik zaoberajúci sa kryptomenami, zdieľal po odhalení nového modelu video, v rámci ktorého tvrdil, že videl blockchainový tutoriál Samsungu, ktorého súčasťou boli inštrukcie k používaniu integrovanej blockchain peňaženky v Galaxy S10. Podľa Kima sa juhokórejsky konglomerát zatiaľ vyhýba tomu, aby oficiálne potvrdil túto novinku v snahe, aby udržal konkurenčný Apple v napätí.

Informáciu o integrovanej blockchain peňaženke potvrdil aj portál Coindesk Korea, ktorý mal údajne možnosť otestovať novy model v kórejskom hlavnom meste Soul.

Od uverejnenia týchto správ však Samsung a ani zástupcovia Enjin neodpovedali, či sú tieto špekulácie pravdivé. Napriek tomu hodnota kryptomeny ENJ vzrástla za posledný deň o 128% a BAT posilnil o 38% (voči doláru v čase písania článku).

Zdroj: Cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.