Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Najslávnejší podcaster Joe Rogan o BTC: Vlády vôbec netušili, čo sa chystá…

Článok

Bitcoin
Zdroj: Unsplash.com

Mimoriadne populárny americký podcaster Joe Rogan v najnovšom vydaní svojho podcastu zmienil bitcoin počas rozhovoru so známym MMA fighterom  Khalilom Rountreeom Jr.

,,O bitcoinoch uvažujem rovnako ako o rannom internete. Vlády vôbec netušili, čo sa chystá a teraz je z toho životaschopná forma meny – môžete za ňu skutočne kúpiť veci“, povedal autor podcastu Joe Rogan Experience, najobľúbenejšej relicie na Spotify, ktorej každá epizóda údajne oslovuje viac ako 11 miliónov ľudí. Len pre ilustráciu Anthony Pommpliano tvrdí, že dosah tohto podcastu, v ktorom sa objavil v minulosti aj Elon Musk, je významnejší než dosah Fox News a CNN dohromady.

Joe Rogan v poslednej epizode vyhlásil, že sa blíži čas, kedy nejaká vláda príde s centralizovanou internetovou menou (CBDC), ktorú bude môcť kontrolovať s úmyselnom obmedziť možnosti toho, čo si za ňu budú môcť ľudia kúpiť. Upozornil však, že Bitcoin je mimo vládnej kontroly, keďže ide o decentralizovanú platobnú sieť (permissionless).

Rogan je hlasným dlhodobým odporovateľom bitcoinu, hoci v roku 2021 v jednej z epizód vyhlásil, že nevie, či naozaj prežije – BTC prvýkrát spomenul už v roku 2014 a neskôr v roku 2016 vysvetlil Andreasovi Antonopoulosovi, že v bitcoine bol „all in“ už v roku 2016, kedy stál 1 BTC okolo 1000 dolárov.

Nadšenie pre Bitcoin potvrdil aj jeho hosť UFC fighter Khalil Rountree Jr., ktorý povedal, že jeho rodina pred investovaním do bitcoinu nikdy nemala žiadne „generačné bohatstvo“ – teraz ho však už má a to práve v BTC.

V reakcii na čerstvú epozódu mnohí fanúšikovia Bitcoinu vyjadrili nádej, že v najbližších epizódach tejto úspešnej šou sa objaví buď Jack Mallers z firmy Strike, ktorý v roku 2021 oznámil v Miami, že El Salvador prijme BTC ako zákonné platidlo, alebo Jack Dorsey, CEO firmy Block, zakladateľ Twitteru a veľký bitcoiner v jednom.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.