Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Na Coinbase môžu pribudnúť stovky nových kryptomien

Článok

Coinbase - kryptomeny
Coinbase - kryptomeny

Najznámejšia kryptozmenáreň Coinbase v dohľadnej dobe neuskutoční verejnú ponuku akcii (IPO) ako bolo nedávno avizované v relácii CNBC Ranom Neunerom. Potvrdil to COO tejto zmenárne Asiff Hirji, ktorý však v súvislosti s firmou prezradil viacero zaujímavých noviniek.

Výkonný riaditeľ Coinbase vstup spoločnosti na burzu nevylučuje, no v súčasnosti to jednoducho nie je na zozname priorít. ,,IPO sa v dohľadnej dobe neuskutoční, máme veľmi veľa práce, ktorú musíme urobiť,” zdôraznil. V súvislosti s touto témou zároveň naznačil, že ich investori cítia  a dobre chápu, že ide o novú vlnu technologickej inovácie a preto netlačia na to, aby sa firma ponáhľala so vstupom na burzu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Hirji namiesto toho uviedol, že spoločnosť chce v najbližších rokoch diverzifikovať príjmové toky na rôznych platformách. Tento týždeň sa po dokončení nového kola financovania, v rámci ktorého získala 300 miliónov dolárov, ocitla hodnota Coinbase už na čiastke 8 miliárd dolárov.

Okrem možnosti nákupu a predaja kryptomien bežným retailovým investorom ponúka spoločnosť aj možnosť obchodovania na burze Coinbase Pro, obchodovanie s USDC (nový stablecoin kopírujúci hodnotu amerického dolára) v rámci čerstvej spolupráce s Circle a taktiež prináša produkty veľkým inštitucionálnym investorom.

Stovky kryptomien na obzore?

Coinbase by podľa Hirjiho mohla v dohľadnej dobe rozšíriť ponuku kryptomien zo súčasných siedmich až na stovky. ,,Ponúkame sedem kryptomien a očakávame, že pôjdeme z týchto sedem na celkové číslo okolo 200-300 približne v priebehu roka alebo tak,” prezradil a naznačil tiež úmysel obísť niektoré prísnejšie regulačné nariadenia amerických regulátorov: ,,Niektoré produkty budú ponúkané v Spojených štátoch, ale viacero vecí bude pravdepodobne ponúkaných mimo USA.”

Firma zatiaľ zjavne necíti potrebu vstupu na burzu, nakoľko sa jej ekonomicky darí. V tomto roku dosiahne vyššie zisky než v predchádzajúcom a to napriek výraznému poklesu hodnoty kryptomien od januára 2018. Celkový obrat zmenárne, ktorá sa radí k najväčším startupom na svete, prekoná tento rok miliardu dolárov.

Ktoré kryptomeny pribudnú ako prvé?

Coinbase už v lete vo svojom blogu naznačila, ktoré kryptomeny má v merku a  je najreálnejšie, že ich zalistuje ako prvé. Po 0x (ZRX), ktorá bola zalistovaná nedávno, by sa mohli byť čoskoro pridané do ponuky zmenárne a tiež na burzu Coinbase Pro digitálne meny Cardano (ADA), Basic Attention (BAT), Stellar (XLM) či zCash (ZRX).

 

Registračný link na Coinbase pre bonus 10 dolárov
(pri vklade aspoň 100 dolárov)

Coinbase - top zmenáreň na kúpu a predaj Bitcoinu

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.