Sme aj na sociálnych sieťach

Binance Coin

Na burzu Binance mieri pred MS vo futbale NFT kolekcia Cristiana Ronalda!

Článok

Ronaldo Binance
Zdroj: Binance

Zbierka NFT CR7 je dostupná exkluzívne na Binance a bude prvou zo série vydaní s futbalovou ikonou Cristianom Ronaldom. 

Ronaldo nepochybne nanovo definoval futbal. Jeho dedičstvo ako trofeje a ocenenia, ohromujúce góly, osobné a tímové rekordy sa dotýkajú všetkých aspektov tohto športu. Teraz má päťnásobný víťaz Ballon D’or oči upreté na arénu NFT. 

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Počnúc týmto týždňom budete mať možnosť nahliadnuť do toho, na čom sme pracovali, a objaviť ďalšie prekvapenia o tom, čo bude nasledovať. Nezabudnite nás sledovať na Twitteri, kde nájdete všetky najnovšie aktualizácie,“ uvádza Binance.

V piatok 18. novembra o [09:00] (UTC) budú niektoré z najznámejších momentov Cristiana Ronalda zverejnené ako NFT exkluzívne na Binance. Tu sú všetky podrobnosti o Ronaldovej úplne prvej kolekcii NFT, ktoré vám pomôžu pripraviť sa na toto veľké odhalenie.

Sedem sôch, sedem okamihov

Zhrnutie

 • Kolekcia obsahuje sedem animovaných sošiek so štyrmi rôznymi úrovňami vzácnosti: mimoriadne vzácne (SSR), super vzácne (SR), vzácne (R) a normálne (N). 

 • NFT kategórie SSR budú mať farbu Metaverza, zatiaľ čo NFT kategórie SR, R a N budú v zlatej farbe alebo vo farbe Metaverza.

 • Každá socha NFT zobrazuje ikonický moment z Ronaldovho života, od elektrizujúcich nožničiek až po jeho skromné začiatky malého chlapca v Portugalsku – a čoskoro budú vaše. 

 • Každá úroveň vzácnosti bude mať vlastnú sadu vymožeností pre držiteľov NFT, vrátane virtuálneho zoznamovacieho stretnutia, ako aj podpísanej sochy CR7 pre držiteľov NFT kategórie SSR. 

 • Pre prvých 1,5 milióna nových používateľov Binance bude vyhradená kolekcia CR7 Mystery Box Collection (CR7 kolekcia záhadných boxov). Každý box obsahuje jeden z dvoch Ronaldových NFT exkluzívnych pre záhadné boxy vo farbe Stone (kameň). Tieto boxy spolu s NFT vo vnútri môžu byť ďalej predávané na sekundárnom Binance NFT trhovisku.

Príbeh, ktorý sa skrýva za touto kolekciou

Spolu s Ronaldom sme naplánovali bezkonkurenčný plán NFT. Po prvýkrát v histórii budú mať fanúšikovia a zberatelia bezprecedentný prístup k legende, od vlastníctva časti jeho futbalovej kariéry až po exkluzívne ceny a zážitky pre všetkých fanúšikov v rámci spoločnosti Binance.

Tento prvý NFT drop je oslavou Ronaldovho odkazu, vrátane všetkých momentov, ktorých ste vy – jeho fanúšikovia – boli svedkami počas jeho raketového vzostupu do siení futbalovej slávy. 

Nedočkaví fanúšikovia, ktorí túžia vidieť návrhy, si budú musieť ešte chvíľu počkať, pretože väčšinu kolekcie budeme držať v tajnosti až do dňa uvedenia na trh. Medzitým vám predstavujeme exkluzívny prvý pohľad na jeden zo siedmich návrhov sôch.

Hlavné poznatky

 • 45 NFT s najväčšou vzácnosťou (5 SSR a 40 SR) bude v aukcii na 24 hodín od 18. novembra o [09:00] (UTC).

 • Od 19. novembra [00:00] (UTC) do 21. novembra [2:00] (UTC) si môžu zberatelia zakúpiť vzácne (R) NFT CR7 za 700 BUSD alebo bežné (N) NFT CR7 za 77 BUSD prostredníctvom nášho mechanizmu odberu. 

Nákup zbierky

Existujú tri spôsoby, ako si kúpiť Ronaldovu zbierku NFT:

Aukcia

Celkovo bude v aukcii od 18. novembra [09:00] (UTC) do 19. novembra [09:00] (UTC) k dispozícii päť extra vzácnych (SSR) NFT a 40 super vzácnych (SR) NFT. Po skončení aukcie dostanú tí, ktorí ponúknu najvyššiu ponuku, svoje príslušné NFT.

 • „The Unprecedented“ (SSR) bude začínať na 10 000 BUSD za kus.

 • „The Coronation“ (SR) a „The Undisputed“ (SR) budú začínať na 1 700 BUSD za kus.

Mechanizmus odberu NFT

Od 18. novembra [00:00] (UTC) do 21. novembra [2:00] (UTC) môžu zberatelia vstúpiť do predaja mechanizumu odberu NFT CR7 a získať tak šancu na nákup bežných (N) alebo vzácnych (R) NFT.

 • Vzácna úroveň: „The Coming of Age“ (R) alebo „The Restoration“ (R) – cena za kus 700 BUSD. Obmedzené na jeden tiket na používateľa.

 • Bežná úroveň: „The Breakout“ (N) alebo „The First Step“ (N) – cena za kus je 77 BUSD. Obmedzené na sedem tiketov na používateľa. 

Formát predaja mechanizmu odberu je rozdelený do štyroch odlišných fáz a zaisťuje všetkým zberateľom spravodlivú šancu úspešne si zakúpiť NFT Ronaldo. Nižšie je uvedené rýchle zhrnutie toho, ako sa predaj mechanizmu odberu zníži od 18. novembra.

1. fáza: Príprava 19.11. [00:00] (UTC) – 21.11 [2:00] (UTC)

Vyberte NFT CR7, ktoré chcete kúpiť, a potom skontrolujte, či máte v peňaženke aspoň 0,1 BNB. Toto je vstupná požiadavka a musí byť splnená do 21. novembra [2:00] (UTC).

2. fáza: Predplatné 21.11. [2:00] (UTC) – 23.11 [9:00] (UTC)

Počas tejto fázy dostane každý používateľ dostane svoje účastnícke tikety. NFT úrovne R sú obmedzené na jeden tiket na používateľa, zatiaľ čo NFT úrovne N sú obmedzené na sedem tiketov na používateľa.

Nezabudnite si predplatiť tikety do 23. novembra [9:00] UTC. 

Každý tiket zablokuje zodpovedajúce množstvo tokenov, 700 BUSD pre NFT úrovne R a 77 BUSD pre NFT úrovne N, až do záverečnej fázy.

3. fáza: Kalkulácia 23.11 [9:00][12:00] (UTC)

Všetky upísané účastnícke tikety vstúpia do skupinového poolu počas výpočtovej fázy. Náš systém vyberie výherné tikety z tohto poolu 23. novembra medzi [9:00][12:00] (UTC).

4. fáza: Distribúcia 23.11. ([12:00] UTC)

23. novembra o [12:00] UTC si môžu používatelia uplatniť výherné tikety na CR7 NFT, pričom ich zamknuté tokeny budú zodpovedajúcim spôsobom odpočítané. Ak váš tiket nevyhrá, zamknuté tokeny sa v plnej výške vrátia do vašej spotovej peňaženky.

Kolekcia záhadných boxov CR7

Tieto boxy budú dostupné iba pre nových používateľov. Existujúci používatelia si ich však môžu kúpiť, vrátane sôch vo vnútri, na sekundárnom Trhovisku Binance NFT.

Taktiež rozdáme dva NFT kategórie SSR a 20 NFT kategórie SR šťastným výhercom, ktorí majú v peňaženke Záhadný box NFT CR7.

Ste nováčikom na Binance? Zaregistrujte sa s kódom Ronaldo

Všetci noví používatelia Binance, ktorí si vytvoria účet pomocou referenčného kódu Ronaldo, majú nárok na špeciálne prekvapenie, keď sa 18. novembra oficiálne spustí zbierka.

ZAREGISTROVAŤ SA TERAZ

Upozornenie na riziko: Hodnota vášho NFT môže klesať alebo stúpať. NFT sú vystavené vysokému trhovému riziku. Urobte si svoj vlastný prieskum. NFT nie sú vo väčšine krajín regulované, preto sa uistite, že máte povolený prístup k nášmu Trhovisku NFT Binance na základe vašich okolností. Ďalšie podrobnosti nájdete v zmluvných podmienkach Binance NFT, a v jej podmienkach používania a upozornení na riziká.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.