Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Milionári chcú, alebo už investovali do Bitcoinu, uvádza štúdia

Článok

Lamborghini Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Spoločnosť deVere Group realizovala prieskum medzi solventnými investormi z kategórie milionárov, ktorého záverom je, že väčšina z nich kryptomeny pozorne sleduje a ak do nich ešte neinvestovali, tak to majú v dohľadnej dobe v pláne.

Prieskum bol realizovaný na vzorke 700 respondentov s vysokým čistým imaním. Vyplynulo z neho, že až 73% oslovených klientov verí v rast hodnotu kryptomenového sektora a už do nejakej kryptomeny investovali, alebo to majú v pláne najneskôr do roka 2022. Ide o nárast o 5% v porovnaní s minuloročnou obdobnou anketou.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Účastníkmi prieskumu boli jednotlivci, ktorí majú čistý majetok v hodnote minimálne 1 milión libier, respektíve 1,32 milióna dolárov. Pochádzali z rôznych kútov sveta cez USA, Veľkú Britániu, Áziu, Austráliu, Latinskú Ameriku až Afriku.

Nigel Green, ktorý je generálnym riaditeľom DeVere Group, na na margo zistení z prieskum poznamenal: ,,Ako ukazuje prieskum, pôsobivé výsledky Bitcoinu upriamujú pozornosť bohatých investorov, ktorí čoraz viac chápu, že digitálne meny sú budúcnosťou peňazí a ani oni nechcú zostať pozadu.”

Green sa domnieva, že medzi hnacie sily, ktoré vplývajú na názory týchto investorov, patria kroky inštitúcii, ktoré sa obracajú na kryptosektor. Spomenul PayPal, či firmu Square, ktorá nakúpila bitcoiny za 50 miliónov dolárov.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.