Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Miliardár Paul Tudor Jones investoval do Bitcoinu

Článok

tudor
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladateľ hedgeového fondu Tudor Investment Corporartion miliardár Paul Todor podľa informácii Bloombergu zabezpečil svoje portfólio proti inflácii aj tým, že investoval aj do Bitcoinu.

Bloomberg konkrétne informoval, že Jones začal nakupovať bitcoiny, aby sa ochránil pred infláciou, ktorá podľa neho príde v dôsledku tlače peňazí centrálnymi bankami. V poznámke o jeho vyhliadkach k trhu s názvom “veľká menová inflácia” mal Tudor uviesť, že Bitcoin mu aktuálne pripomína úlohu, ktorú zohralo zlato v 70. rokoch 20. storočia.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

65-ročný investor na margo Bitcoinu poznamenal: ,,Najlepšia stratégia maximalizácie zisku je vlastniť najrýchlejšieho koňa. Ja som nútený predpovedať, že moja stávka bude na Bitcoin.”

Tudor pochopiteľne nie je jediný, kto očakáva, že Bitcoin by mohol v čase inflácie dolára zažiariť. K podobnému záveru dospela aj analytická sekcia burzy BitMEX, ktorá označila pandémiu koronavírisu a jej ekonomické dôsledky za najväčšiu príležitosť pre Bitcoin od roku 2009, kedy vznikol.

Podobne to vníma aj ďalší miliardár Tim Draper, ktorý sa nedávno nechal počuť, že nie banky a vlády, ale Bitcoin zachráni tento svet od finančnej krízy.

My opakujeme, buďte extrémne opatrní a neinvestujte viac, než si môžete dovoliť stratiť.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.