Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Litecoin pokročil vo významnej implementácii MimbleWimble

Článok

Litecoin
Litecoin

Vývojár Liteocinu a Grin++ David Brukett zverejnil aprílovú aktualizáciu pokroku v integrácii MimbleWimble do Litecoinu s tvrdením, že bol vybudovaný testovací rámec a začala sa integrácia kódovej základne.

Podľa správy z 1. mája na fóre Litecointalk tým dosiahol projekt implementácie MimbleWimble do Litecoinu výrazný míľnik. Burkett tvrdí, že v rámci testovania zvládol systém aj niekoľko schvaľovacích skúšok.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Vytvoril som funkčný rámec testovania, ktorý vytvára platné hlavičky, bloky a transakcie. Teraz mám niekoľko (väčšinou) kompletných vládnych overovacích end-to-end testov,“ uviedol.

Burkett v marci povedal, že MimbleWimble bude na Litecoine bežať na testovacej sieti do konca leta. Tieto informácie sú významným krokom k tomu, aby sa tento cieľ naplnil.

Cieľom MimbleWimble je zlepšiť súkromie, škálovateľnosť a fungibilitu blockchainu kombináciou transakcií v CoinJoin. Výsledkom je, že bloky v sieti obsahujú zoznam všetkých vstupných, výstupných a podpisových údajov, ktoré zakrývajú transakčné dáta pre akúkoľvek tretiu stranu, ktorá sa snaží monitorovať sieť.

Inak povedané Litecoin (LTC) získa implementáciou MimbleWimble novú úroveň anonymity, čím sa môže stať omnoho atraktívnejší a zároveň sa týmto spôsobom začne výraznejšie odlišovať od svojho “veľkého brata” Bitcoinu.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.