Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Miliardár Bill Ackman: Kryptomeny s nami zostanú!

Článok

Bitcoin kryptomeny
Zdroj: Pixabay.com

Miliardár, investor a manažér hedžových fondov, Bill Ackman zostáva optimistický, pokiaľ ide o kryptomeny, napriek nedávnemu kolapsu kryptomenovej burzy FTX a turbulenciám na trhu, ktoré ho nasledovali.

  • V príspevku na Twitteri z 20. novembra generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti na správu hedžových fondov Pershing Square Capital Management uviedol, že je presvedčený, že kryptomeny tu zostanú napriek nedávnym turbulenciám na trhu.
  • Bill Ackman najnovšie vyzval k odstráneniu regulačných prekážok a zmierneniu regulácií v New Yorku, aby sa z mesta stalo krypto centrum. Je tiež priamym investorom v množstve projektov v oblasti kryptomien. „Myslím si, že kryptomeny tu zostanú a s náležitým dohľadom a reguláciami majú potenciál výrazne prospieť spoločnosti a prispieť k rastu globálnej ekonomiky,“ povedal a dodal: „Problém s kryptomenami je v tom, že neetickí propagátori môžu vytvárať tokeny jednoducho na uľahčenie „pump and dump“ schém. V skutočnosti sa môže stať, že prevažná väčšina krypto mincí sa používa skôr na podvodné účely než na budovanie legitímnych podnikov.“
  • „Všetci poctiví účastníci kryptoekosystému by preto mali byť motivovaní, aby odhaľovali a eliminovali podvodných aktérov, pretože výrazne zvyšujú riziko regulačného zásahu, ktorý zbrzdí pozitívny potenciálny vplyv kryptomien,“ dodal.
  • Investor tiež povedal, že hoci bol pôvodne kryptoskeptikom, teraz to vidí ako potenciál značne prospieť spoločnosti a rozvíjať globálnu ekonomiku.
  • Ackman dodal, že rozumná regulácia a dohľad budú rozhodujúcimi faktormi pri napredovaní technológie.
  • Tweet manažéra hedžového fondu prichádza v súvislosti s nedávnehym kolapsom FTX.
  • Podľa správ Ackman pôvodne na Twitteri chválil bývalého generálneho riaditeľa FTX, Sama Bankmana-Frieda, za to, že si pripustil svoje chyby, ale neskôr tweet vymazal.

Zdroj: cointelegraph.com

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.