Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Krypto správy dňa (24.3.): FED, dolár ako OneCoin či zvláštny krok Bitmainu

Článok

Správy dňa
Správy dňa

Kryptomeny na čele s Bitcoinom zažívajú turbulentné obdobie, no vývoj neustále napreduje. Prinášame vám prehľad najzaujímavejších denných správ.

Šéf Cardano prirovnal dolár ku OneCoinu. Kryptsektor je z plánov FED-u zhrozený

Kryptosektor s hrôzou zareagoval na správu, podľa ktorej FED (americká centrálna banka) získala mandát na tlačenie toľko nových peňazí, koľko to len bude potrebné, aby tým potlačil následky a rozsah finančnej krízy spôsobenej pandémiou koronavírusu. Šéf Cardano a spoluzakladateľ Ethereum dokonca prirovnal dolár k známej ponzi schéme OneCoin. Viac sa dočítate tu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Demokrati chcú zapojiť digitálny dolár do boja proti následkom krízy

V čase, kedy FED informoval o tom, že dostal od Kongresu povolenie “tlačiť” toľko peňazí, koľko to bude potrebné, aby udržal ekonomiku “nažive” v ťažkých časoch pandémie koronavírusu, sa v Snemovni reprezentantov USA usilujú zrýchliť implementáciu digitálneho dolára mimo tradičného finančného systému. Viac sa dočítate tu.

Bitmain vypredal nové minery. Doručí ich až po 11. máji

Najväčší výrobca ASIC minerov čínsky gigant Bitmain vypredal v rámci prvého kola domáceho predpredaja všetky minery novej verzie Antimer S19. Zákazníci, ktorým sa podarilo stroj objednať, ho môžu očakávať medzi 11. až 20. májom, čo čelí veľkej kritike, pretože vznikajú podozrenia o tom, že Bitmain chce medzitým využiť najnovšie zariadenie pre vlastné potreby pred blížiacim sa májovým halvingom Bitcoinu (cointelegraph.com)

Rýchle správy

CFTC: Americká Komisia pre komoditné futures (CFTC) varuje občanov pred podvodnými kryptomenami, ktoré sa snažia zarobiť vďaka šíreniu strachu v súvislosti s koronavírusom. Podvodníci bežne používajú významné spravodajské udalosti, ako sú napríklad správy o chorobe COVID-19, aby zvýšili dôveryhodnosť svojich podvodných schém.

WEIBO: Čínsky gigant v oblasti sociálnych sieti platforma Weibo mala prísť o osobné údaje približne 172 miliónov svojich používateľov. Na darkwebe sa dajú vraj kúpiť len za 0,177 BTC. ,,V roku 2019 došlo k úniku mnohých telefónnych čísle prostredníctvom nutného porovnania s adresárom API. Zostávajúce verejné informácie sa nestratili,” tvrdí Weibo.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.