Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Komunitná súťaž o iPhone 13 a doživotné ASP členstvo

Článok

soutez iphone 13
Zdroj: CryptoKingdom

Slovenská vzdelávacia kryptomenová komunita KryptoTrejder spoločne s českou komunitou Crypto Kingdom si pre Teba pripravili vedomostnú súťaž o iPhone 13 spoločne s neobmedzeným ASP členstvom.

Ako súťaž prebieha?

Jednoducho kliknete na webovú stránku TU, kde nájdete štyri kryptomenové vedomostné otázky.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Stačí vybrať správne odpovede a odoslať ich do nášho systému. Súťaž trvá do 2.10.2022 [23:59]. Následne 5.10.2022 [19:00] formou online streamu na našom discorde vyžrebujeme víťaza, ktorý správne odpovedal na všetky otázky.

Čo je ASP členstvo?

Súčasťou výhry iPhonu 13 je aj naše najvyššie členstvo tzv. ASP, kde víťaz získa neobmedzený prístup na všetky vydané aj budúce kurzy. Rovnako sa môže zadarmo zúčastniť všetkých našich workshopov a samozrejme získa aj neobmedzený prístup ku všetkým našich členstvám.

Vyjadrenie CEO KryptoTrejder, Dávid Kokavec:

Prostredníctvom tejto súťaže by sme chceli verejnosti ukázať, čo všetko naša komunita ponúka. Komunita KryptoTrejder už dávno nie je iba signálnou skupinou, ale už dlhšiu dobu sa zameriava primárne na vzdelávací obsah. Ponúkame široké množstvo workshopov (ako platených, tak neplatených), kurzov a v neposlednom rade aj verejný discord server, kde zadarmo zdieľame to najdôležitejšie zo sveta kryptomien vrátane analýz našich traderov.

Súťažiť o iPhone 13 a doživotné ASP členstvo!

Odkaz na KryptoTrejder verejný Discord server.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.