Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Klienti Cred môžu za úrok uzamknúť svoje Litecoiny (LTC)

Článok

Litecoin
Litecoin

Nadácia Litecoin Foundation stojaca za vývojom kryptomeny Litecoin (LTC) uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Cred. Cieľom tejto iniciatívy je ponúknuť záujemcom určitú formu “stakingu“ tokenov LTC.

Tlačová správa publikovaná 10. februára uvádza, že klienti Cred s kreditnou kartou môžu v prípade uzamknutia svojich LTC získať až 10% ročné zhodnotenie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Držitelia LTC vďaka tomuto strategickému partnerstvu budú môcť využívať kryptomeny podobným spôsobom, ako ponúka decentralizované financovanie (DeFi) na Ethereum. Na to, aby získali úrok z uzamknutých mincí, musia sa zaviazať k ich uzamknutiu aspoň na 6-mesiacov.

Proces úverovania Cred využívajú aj platformy ako sú Bitcoin.com, Uphold alebo BitBuy. Riaditeľ Litecoin Foundation Alan Austin uviedol, že toto partnerstvo je pre Litecoin veľmi dôležité, pretože poskytuje Litecoinu dôležitú likviditu.

Časť finančných prostriedkov z tejto iniciatívy má byť využitá priamo na podporu ďalšieho budovania ekosystému Litecoinu, ktorý je financovaní najmä zo zdrojov Litecoin Foundation. Zakladateľ kryptomeny Charlie Lee nedávno priznal, že by bolo dobre, keby minieri dobrovoľne venovali 1% zo svojej ťažby na ďalší vývoj, čo by umožnilo financovanie projektu na ďalších niekoľko rokov.

Cred je globálna platforma na poskytovanie a vypožičiavanie kryptomien. Snaží sa vytvoriť celosvetovú sieť pre prístup k úverom a udržiavanie globálnej úverovej histórie pomocou utility tokenov. Jej zakladateľom je Dan Shatt, ktorý v minulosti pracoval vo vysokej funkcii pre PayPal.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.