Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Kiyosaki očakáva, že Bitcoin budúci rok prekoná $50 000

Článok

Robert Kiyosaki
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Autor slávneho bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“ Robert Kiyosaki sa domnieva, že cena Bitcoinu v budúcom roku zamieri k úrovniam okolo 50 tisíc dolárov. Tento názor odvodzuje od zjavného rastu popularity Bitcoinu medzi inštitucionálnymi hráčmi.  

Robert Kioysaki, ktorý sa preslávil knihou o investovaní a značnú časť svojho majetku nadobudol skrz nehnuteľnosti, v poslednom období uprednostňuje predovšetkým investície do trojice aktív, ktoré považuje za držiteľov hodnoty – ide o Bitcoin, zlato a striebro. Kým spomínané cenné kovy označuje ako peniaze bohov, o Bitcoine hovorí  ako o peniazoch ľudí.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Kyiosaki sa domnieva, že do Bitcoinu mieri “múr inštitucionálnych peňazí”, ktoré do jedného roka vyženú jeho cenu nad 50 000 USD. ,,Som rád, že som kúpil Bitcoin. Ďalšia zástavka je 50 tisíc USD. Múr inštitucionálnych peňazí príde do roku 2021. Nakúpte pod 20 tisíc USD. Ak zmeškáte túto príležitosť, kúpte striebro, ktoré by sa malo pohnúť kvôli legislatíve Green New Deal. Amerika je v problémoch. Znamená to však svetlú budúcnosť pre  zlato, striebro, Bitcoin a podnikateľov.”

Viac o názoroch Kiyosakiho na aktuálnu situáciu si môžete pozrieť aj v nedávnom videu Zaujalo ma:

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.