Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Kelly podporil predikciu o $250 000 za Bitcoin v roku 2020

Článok

Brian Kelly Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Bitcoin má za sebou rok, ktorý možno označiť za volatilný, ale taktiež ziskový, keďže od svojho tohtoročného minima okolo 3 000 USD je výrazne vzdialený ($7500). Súčasná cena je však zároveň sklamaním pre mnohých bitcoinových býkov, ktorí verili, že BTC sa v tomto čase bude nachádzať bližšie svojim historickým maximám z roku 2017.

Upozornenie: Tento článok nie je investičnou radou. Do kryptomien nikdy neinvestuje viac, než si môžete dovoliť stratiť.

V televíznom štúdiu CNBC sa počas relácie Fast Money, v ktorej už neraz padli rôzne astronomické predikcie pre Bitcoin, bavili o jeho možnom vývoji v roku 2020.

Známy kryptoinvestor Brian Kelly podporil predikciu investičného veterána Tima Drapera, ktorý očakáva, že do konca roka 2022 dosiahne hodnotu 250 tisíc dolárov. Draper sa dokonca nechal pred pár dňami počuť, že by sa tak mohlo na základe technickej analýzy stáť už budúci rok.

,,Ak by sa Bitcoin udržal v tomto modeli (rastúci kanál, v ktorom je BTC podľa Kellyho už od roku 2013 pozn.red.)– a to je normálna analýza, ktorú robia ľudia vo všetkych triedach aktív –  jeho horná hranica (pre budúci rok) je okolo 200 000 až 250 000 dolárov,” podporil Kelly názor Drapera.

Ak by sa tak stalo, podľa Kellyho by kapitalizácia najznámejšej kryptomeny dosiahla už polovicu kapitalizácie zlata, ku ktorému je častokrát prirovnávaný. Kelly následne priznal, že zdieľa aj ďalší názor Tima Drapera o tom, že Bitcoin v ďalšej dekáde môže zlato aj prekonať.

Musíme zdôrazniť, že predikcie Briana Kellyho sú častokrát až prehnane optimistické. CNBC je tiež známa tým, že jej predikcie častokrát nevychádzajú.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.