Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Keiser očakáva Bitcoin na $15 000 už tento týždeň

Článok

Max Keiser
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Max Keiser, novinár, moderátor a bývalý Wall Stret trader, ktorý sa otvorene priznáva k tomu, že  má zainvestované do bitcoinu, si myslí, že najznámejšia kryptomena tento týždeň prelomí cenovú hranicu 15 tisíc dolárov.

Autor svojej populárnej relácie Keiser Report to uviedol v rámci svojho tweetu, v ktorom poukázal na nelichotivú situáciu na trhoch. ,,Cítim, že bitcoin tento týždeň prekročí cenu 15 tisíc dolárov. Dôvera v centrálne vlády, centrálne banky a centralizované fiatové peniaze je najnižšie za niekoľko desaťročí.”

,,Som si tým jednoducho istý. Takže som minul ďalších 10 tisíc dolárov amerického shitcoinu (dolára). Korelácia sa nerovná príčinným súvislostiam, ale kedykoľvek spálim pár tisícov doláru, cena bitcoinu výrazne rastie,” dodal.

Zhoduje sa s Delphi Digital

Slová Keisera sú podľa Cointelegraphu v súlade so správou, ktorú vydala spoločnosť Delphi Digital. Tá avizuje príchod “dokonalej búrky”, ktorá bude podnecovať k zhodnocovaniu ceny bitcoinov.

,,Po prvé, a pravdepodobne najdôležitejšie, sentiment globálnych centrálnych bánk sa drasticky obrátil k holistickejším menovým politikám. FED, ECB, BOJ, PBOC a mnohí ďalší pripravujú účastníkov trhu na ďalšie znižovanie sadzieb a ďalšie stimulačné opatrenia popri tom, ako sa snažia udržať súčasnú hospodársku expanziu v chode,” píše sa v správe.

Delphi Digital následne poukazuje na atraktivitu v prípade bitcoinu pre rizikovejších investorov: ,,Relatívna veľkosť bitcoinoveho trhu v porovnaní napríklad s investovaním do zlata z neho robí pre investorov, ktorí hľadajú aktíva s nadpriemerným potenciálnym rastu, atraktívnu príležitosť.”

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.